Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
iPhone 5 En Çok Eleştiri Alan Telefon Oldu

iPhone 5 En Çok Eleştiri Alan Telefon Oldu

iPhone 5 bazı kullanıcılar tarafından sevilse de, Apple'ın amiral gemisi çıktığı günden bu yana eleştirilere maruz kaldı

06.07.2013 16:05

iPhone 5 bazı kullanıcılar tarafından sevilse de, Apple'ın amiral gemisi çıktığı günden bu yana eleştirilere maruz kaldı. İngiliz The Daily Mail'in raporladığına göre en çok eleştiri alan telefon oldu. iPhone 5, piyasaya sürüldüğünden beridir en çok konuşulan telefonlardan biri. İngiliz The Daily Mail gazetesi tarafından raporlanan göre sosyal ağlarda en çok eleştiri alan telefon oldu. Bunun aksine iPhone 5'in en büyük rakibi olan Samsung Galaxy S4 ise şikayetlerin sadece %11'ini alarak en sevilen akıllı telefon oldu.

iphone-5 We Are Social'ın Twitter mesajları, bloglar ve forum verilerini kapsayan verilerine göre iPhone 5 eleştirildi. Bu veriler iPhone 5 dışında Galaxy S4, BlackBerry Z10 ve Nokia Lumia 920'yi de içeriyor. Sonuçlar kullanıcıların yeni Lightning bağlantısının 30 pinlik bağlantı yerine gelmesiyle birlikte eski aksesuarları için yeni bir adaptör almaktan şikayet ettiklerini gösteriyor. Ayrıca fotoğraf çekimlerindeki mor renk şikayeti de raporlananlar arasında bulunuyor. 
Yorumlar | 0
üye profil