Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
iPad'e Özel USB 3.0 Hub

iPad'e Özel USB 3.0 Hub

Transcend, yeni 4 USB 3.0 portuna sahip, HUB3 model isimli yeni ürününü duyurdu.

16.11.2012 15:44

Transcend, yeni 4 USB 3.0 portuna sahip, HUB3 model isimli yeni ürününü duyurdu. Pratik ve ufak yapısı ile dikkat çeken ürün, her gün daha fazla popüler olan USB 3.0 standartına sahip ürünlerin aynı anda daha rahat ve sorunsuz olarak kullanılmasını sağlıyor.

Günümüzde özellikle ultrabooklar ve ince notebooklar üzerinde yaşanabilecek yetersiz USB 3.0 portu problemlerine de çözüm getiren HUB3, tek bir USB 3.0 portu üzerinden sahip olduğu 4 adet USB port üzerinden 4 adet cihazı ana bilgisayarınıza bağlıyor.

Transcend USB 3.0 Hub, paket içindeki adaptör kullanıldığında üzerindeki 2A yüksek akım gücü sağlayan hızlı şarj portu ile Apple iPad ve diğer taşınabilir cihazlar için şarj kolaylığı da sağlıyor. Kompakt yapıdaki bu hafif cihaz ile kullanıcılar, tablet, smartphone, eKitap okuyucu ve digital kameralarını birçok farklı tipteki şarj cihazını taşımaksızın şarj edebiliyorlar.

Windows 8/7/Vista/XP, Mac OS X ve Linux işletim sistemleri ile tam uyumlu olan ürün ayrıca yeni USB 3.0 teknolojisinin yanısıra geriye uyumlu olarak USB 2.0 ve USB 1.1 teknolojilerini de desteklemekte. Böylece kullanıcılar her türlü USB arabirimi kullanan cihazı kolaylıkla HUB3 üzerinde kullanabiliyorlar. Transcend'in bu yeni ürününün yakın zamanda Türkiye'nin önde gelen perakende zincirlerinde yaklaşık 34,99USD gibi bir fiyattan son kullanıcıya ulaşması bekleniyor.

Samsung Zammı Yalanladı

Yazıya ulaşmak için tıklayın
Yorumlar | 0
üye profil