Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
İntel Devrim Yaratacak Yeni İşlemcilerini Pazara Sundu

İntel Devrim Yaratacak Yeni İşlemcilerini Pazara Sundu

İntel, dünyanın ilk 22 nanometre dört çekirdekli işlemcilerini pazara sundu. Dünyada ilk kez yenilikçi 3-D (üç boyutlu) tri-gate (üç kapılı) transistör...

16.05.2012 17:53

Intel, dünyanın ilk 22 nanometre dört çekirdekli işlemcilerini pazara sundu. Dünyada ilk kez yenilikçi 3-D (üç boyutlu) tri-gate (üç kapılı) transistör teknolojisi kullanılarak üretilen yeni işlemciler artan performansları ile bilgisayar deneyimini eşsiz kılıyor, sunduğu yeni grafik mimarisi ile görsel performansı ikiye katlıyor Intel, oyun tutkunları, medya meraklıları ve temel kullanıcılar için görsellikte ve bilgi işlem performansında çarpıcı artışlar sağlayan 3. Nesil Intel Core işlemci ailesini pazara sundu. Şu anda güçlü, yüksek kaliteli masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ile zarif ve şık hepsi bir arada (AIO) bilgisayarlar üzerinde bulunan yeni işlemciler, Intel’in 22-nanometre (nm) 3-D tri-Gate transistör teknolojisinin kullanıldığı dünyanın ilk yongaları oldu.  

Haber ile ilgili metin girin!.Yeni 3-D tri-Gate transistör teknolojisi ve yeni mimari geliştirmeler, Intel’in önceki nesil yongalarıyla karşılaştırıldığında 3 boyutlu grafik ve HD medya işleme performansını iki katına kadar çıkarabiliyor. Dahili çarpıcı görsel performans sayesinde bilgisayarda video ve fotoğraflar oluşturmak ve düzenlemek, internette gezinti yapmak, HD film izlemek ve oyun oynamak kullanıcılar için çok daha hızlı, daha canlı ve daha gerçek oluyor. Yüzde 20’ye varan mikroişlemci performans iyileştirmeleri, yongalara gelen ve giden veri akış hızını artıran yeni teknolojiler ile yeni işlemciler, Intel’in genel performans alanındaki liderliğini daha da pekiştiriyor. Efsaneler Playstore’da!
Yorumlar | 0
üye profil