TV 8 kanalı İkimizin Yerine konusu ne? İkimizin Yerine oyuncuları kim?

TV 8 kanalı İkimizin Yerine konusu ne? İkimizin Yerine oyuncuları kim?
Yayınlanma Tarihi: 09.11.2019 14:46 | Değiştirme Tarihi: 14.12.2019 13:38

Başrollerinde Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı İkimizin Yerine filmi TV8 ekranlarında izleyiciyle buluştu. Film, ekranlara gelmesiyle birlikte sosyal medyada çok konuşuldu. Peki İkimizin Yerine filminin konusu ne? İkimizin Yerine filminin oyuncuları kim? 

Bugün TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan İkimizin Yerine filmi sosyal medyada çok konuşuldu. Romantik bir konuyu ele alan filmde, 2 başrol Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya'nın performansı ise göz dolduruyor. İkimizin Yerine filminin yönetmenliğini ise Umur Turagay üstleniyor.

İKİMİZİN YERİNE KONUSU

Küçük bir kasabada yaşayan ve sürekli kendini tekrarlayan hayatının sırrını çözmeye çalışan Çiçek ailesinin kendisine dayattığı hayatın içinde sıkışıp kalmış genç bir kadındır. Hayata dair çözülmeyen soruları olan genç kadın kasabaya yeni gelen edebiyat öğretmeni Doğan ile karşılaşınca her şey değişir. Doğan bu yasak aşka ne kadar dirense de kendini Çiçek'e aşık olmaktan alıkoyamaz. İkili arasında büyük bir aşk başlar. Doğan ve Çiçek farklı hayatlarına rağmen birbirlerinin yaralarını sarmaya çalışırken bir ailenin de kaderini kökünden değiştirecektir...

İKİMİZİN YERİNE FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

İkimizin Yerine filminin kasabada geçen bölümlerinin çekimleri Bursa'nın Mudanya ilçesi Trilye Beldesinde gerçekleştirildi. İkimizin Yerine filminin çekimlerinin bir bölümü ise İstanbul'da gerçekleştirildi. 

İKİMİZİN YERİNE FİLMİ OYUNCULARI

Senaryosunu Pınar Bulut'un yazdığı filmin kadrosunda Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Zerrin Tekindor, İştar Gökseven, Merve Çağıran, Aslı Bekiroğlu ve Özgür Emre Yıldırım gibi isimler yer alıyor.