Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
IGO Trafiğe Canlı Olarak Bağlanabilecek

IGO Trafiğe Canlı Olarak Bağlanabilecek

Türk iPhone kullanıcıları en popüler eklentilerden birini ücret ödemeden kullanabiliyor.

25.05.2012 09:56

Türk iPhone kullanıcıları en popüler eklentilerden birini ücret ödemeden kullanabiliyor ve iGO primo uygulaması sayesinde otomatik olarak oluşturulan alternatif güzergahları takip ederek yolculuk süresini kısaltabiliyor.

Dünya çapında en popüler navigasyon uygulamalarından biri olan iGO primo app Türkiye’deki yollar için sürekli olarak güncelleniyor. Canlı Trafik hizmeti, trafik yoğunluğu, kazalar ve kapanan yollar hakkında gerçek zamanlı bilgi aktarıyor, tahmini gecikme süresini bildiriyor ve alternatif yollar sunarak kullanıcıların tıkalı yollara girmeyip yolculuk süresini ciddi oranda kısaltmasını sağlıyor. Güvenilir ve gerçek zamanlı trafik durumunu aktardığı için, Canlı Trafik özelliği 12 milyon nüfuslu İstanbul’da araba kullananlar için büyük önem taşıyor.

iGO primo app Turkey edition ve genel fiyat promosyonları hakkında daha fazla bilgi için www.igomyway.com/iphone ve www.facebook.com/igomyway adresleri ziyaret edilebilir.

  iGO primo app Turkey versiyonu geçen yıl Ekim ayında piyasaya sürüldü ve öğrenimi kolay, sade kullanıcı arayüzü, paralel olmayan 3D görüntüleme ve güvenilir ruting ile büyük başarı yakaladı. iGO primo app ayrıca 29 farklı dilde Google yerel arama, yeşil ruting, gerçekçi bağlantı görünümleri ve yol alternatifleri gibi özellikler de sağlıyor. iGO primo app’in kullandığı güvenilir Türkiye haritaları, NNG’nin bu bölgedeki stratejik ortağı olan Basarsoft tarafından temin ediliyor. >>Facebook’un Yeni Gelir Modeli “Öne Çıkar” Türkiye’deYazıya ulaşmak için tıklayın
Yorumlar | 0
üye profil