Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filminden Türkçe fragman yayınlandı

Yayınlanma Tarihi: 12.03.2019 16:50 | Değiştirme Tarihi: 12.03.2019 22:01

Oyuncu kadrosunda; Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba, Vanessa Kirby ve Helen Mirren gibi usta oyuncuların bulunduğu filmin yönetmen koltuğunda ise David Leitch oturuyor.  Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw 2 Ağustos 2019 tarihinde vizyonda olacak.

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filminin konusu
Hobbs, sadık bir kanun adamıdır. Shaw ise kanunsuz bir kaçak. Shaw, Hobbs’a suikast yapmaya kalkışmıştır. Hobbs, Shaw’u hapse göndermiştir. Hobbs Amerikalı, Shaw ise İngiliz’dir. Görünürde bu iki adam hiçbir ortak noktası olmayan birbirine tamamen zıt iki kişidir.

Ama ikisi de onları karşı karşıya getirse de kendi katı ahlak kurallarıyla çalışır ve ikisi de bunu kabul etmeleri başlarına bela açacak bile olsa birbirlerine saygı duyarlar. İkisi de sözel ya da fiziksel bir yüzleşmeden kaçmaz.

Birbirlerinden hoşlanmıyor ve birbirlerine güvenmiyor olabilirler ama Hızlı ve Öfkeli, Hobbs ve Shaw’ı sunar. Bu ezeli düşmanların insanlığı sonsuza dek değiştirebilecek biyolojik, sinsi bir tehdidi durdurmak için birlikte çalışmaktan başka seçenekleri yoktur.

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw ne zaman vizyona girecek?
Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw 2 Ağustos 2019 tarihinde vizyonda olacak.