Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Her Ortama Uyumlu: Panasonic Lumix DMC-FT4

Her Ortama Uyumlu: Panasonic Lumix DMC-FT4

Panasonic FT4, ister suyun altında, ister kavuran sıcakta, isterseniz de buzullarda FULL HD kalitesini yaşamanıza imkan veren bir fotoğraf makinesi.

16.07.2012 11:03

Panasonic FT4, ister suyun altında, ister kavuran sıcakta, isterseniz de buzullarda FULL HD kalitesini yaşamanıza imkan veren bir fotoğraf makinesi.Panasonic, yaz sezonu için oldukça sağlam olan ve her türlü ortamda çalışabilen yeni ürünü Lumix DMC-FT4’ü piyasaya sürdü. 4.7x optik zum ve su geçirmez yapısı ile suyun altında 12 metre derinlikte fotoğraflar çekebilen bu ürün, 2 metre yükseklikten düşse bile hiçbir şekilde zarar görmüyor.Doğa sporlarını seven kişilere hitap eden Lumix DMC-FT4, GPS alıcısının yanı sıra pusula,  basınç ölçer (Barometre) ve yükseklik ölçer gibi fonksiyonlara da sahip. Özellikle mağaracı ve dağcıların bu fonksiyonları çok seveceği  kesin.

Ürünün en güçlü tarafı 1080p Full HD videolar çekebilmesi.

2.7 inç ekrana sahip olan DMC-FT4, 230.000 piksel çözünürlüğüne ulaşıyor. Bu ekran boyutu ve çözünürlük birçok kişi için yeterli olmayabilir. Panasonic’den çok daha iyi değerler beklemek yanlış olmazdı. Donanım birleşenlerine baktığımızda ekstra özelliklerin olmadığını, daha çok temel özelliklere sahip olduğunu görüyoruz.Yazıya ulaşmak için tıklayın
Yorumlar | 0
üye profil