"Hellboy" Nisan'da vizyonda!

'Hellboy' Nisan'da vizyonda!
Yayınlanma Tarihi: 11.03.2019 16:57 | Değiştirme Tarihi: 11.03.2019 17:05

Stranger Things dizisiyle tanınan David Harbour’ın başrolünde yer aldığı Hellboy filminden yeni görseller yayınlandı. Üçüncü filmin yönetmenliğini Guillermo del Toro'nun yerine Neil Marshall üstlenecek.

Amerikalı karikatür sanatçısı Mike Mignola tarafından yaratılan Hellboy karakteri yeniden film oluyor. Guillermo del Toro‘nun yönettiği, 2004 ve 2008 yapımı iki film ile daha önce beyaz perdede yer alan Hellboy, serinin son filmi olan 3. film ile bir kez daha sinemalarda olacak fakat bu kez yönetmen koltuğunda  Neil Marshall oturacak. Çizgi romandaki karanlık Hellboy dünyasını tam anlamıyla yansıtması beklenen film +18 yaş sınırı ile vizyona girecek. 

3. filmi çekmek için Guillermo del Toro‘nun talep ettiği bütçeyi çok yüksek bulan Lionsgate yapım şirketi, seriye 2000'li yılların en başarılı korku filmlerinden biri olan The Descent ile ünlenen Neil Marshall ile anlaştı.

Başrolde David Harbour
Hellboy başrolünde ise sevilen Netflix dizisi Stranger Things kadrosundan tanıdığımız David Harbour olacak. 

Hellboy ne zaman vizyona giriyor?
Yeni Hellboy Filmi, 12 Nisan’da vizyona girecek. Türk sinemaseverler Hellboy'u 12 Nisan Cuma gününden itibaren izleyebilecek.