Haziran ayında Netflix Türkiye'ye gelecek birbirinden müthiş yapımlar

Netflix Türkiye'nin haziran ayında kütüphanesine ekleyeceği film ve diziler belli oldu. Harry Potter gibi kült yapımların yanı sıra Black Mirror gibi popüler dizilerin yeni sezonları da haziran ayında Netflix aboneleriyle buluşacak.

Yayınlanma Tarihi: 27.05.2019 15:10
Değiştirme Tarihi: 27.05.2019 15:10
Haziran ayında Netflix Türkiye'ye gelecek birbirinden müthiş yapımlar

Dünyanın en büyük çevrimiçi yayın platformu olan Netflix, haziran ayında kütüphanesine ekleyeceği dizi ve filmlerle abonelerine muhteşem bir seyir zevki sunmaya devam edecek. Netflix Original yapımları arasında en dikkat çekeni Black Mirror: 5. Sezon olurken, J.K. ROWLING’in bir sinema efsanesi haline gelen Harry Potter serisi de haziran ayı itibarıyla Netflix Türkiye kütüphanesine ekleniyor. İşte haziran ayında Netflix Türkiye kullanıcıları ile buluşacak olan birbirinden muhteşem yapımlar;

Black Mirror: 5. Sezon - 5 Haziran

Haber ile ilgili metin girin!.

Bir video oyunu bir dostluğun değişmesine neden olur. Bir sosyal medya şirketinde rehine krizi yaşanır. Bir genç, favori pop yıldızının yapay zekâ versiyonuyla bağ kurar.

Dark: 2. Sezon - 21 Haziran

Haber ile ilgili metin girin!.

Uğursuz Son Döngü'nün tarihi yaklaşırken Winden'da yaşayan aileler, kendi dünyalarının kaderinde önemli bir role sahip olduklarını keşfeder.

Tales of the City - 7 Haziran

Orta yaşlı Mary Ann, San Francisco'ya ve geride bıraktığı eksantrik arkadaşlarına döner. Armistead Maupin'in kitaplarından uyarlanan filmin başrolünde Laura Linney var.

Diğer Netflix Original Dizileri:Marvel's Jessica Jones: 3. SezonBlack Spot: 2. SezonArthdal ChroniclesJinnCharité at WarWell Intended LoveUnité 42LeilaAwake: The Million Dollar GameTrinketsAd VitamGirls Incarcerated: 2. SezonMr. IglesiasThe Casketeers: 2. SezonDope: 3. SezonInstant Hotel: 2. SezonPaquita Salas: 3. SezonThe Chosen OneThe Confession Tapes: 2. SezonVis a vis: 2. SezonNetflix Original Filmleri:Oh, Ramona!Alles ist gutRock My HeartElisa & MarcelaI Am MotherMurder MysteryBeatsJaoon Kahan Bata Ae DilShaft

İngiliz yazar J.K. Rowling’in aynı ismi taşıyan yedi kitaplık fantastik roman serisinin beyaz perdeye uyarlaması olan Harry Potter serisi, tüm filmleri ile birlikte haziran ayında Netflix Türkiye kullanıcıları ile buluşuyor. Hatırlamayanlar için sekiz filmlik seri şu şekilde oluşuyor;

Harry Potter ve Felsefe TaşıHarry Potter ve Sırlar OdasıHarry Potter ve Azkaban TutsağıHarry Potter ve Ateş KadehiHarry Potter ve Zümrüdüanka YoldaşlığıHarry Potter ve Melez PrensHarry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 1Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 2Tüm dikkatler Harry Potter serisi üzerin toplanıyor olsa da Netflix Türkiye kütüphanesine Rezervuar Köpekleri, Küp ve Glee gibi başarılı yapımları da ekliyor.

( kaynak: Webtekno )