Harun Türk müjdeyi verdi: Kendinden Kaçak 2022’de vizyonda!

Ünlü yapımcı Harun Türk, Uzun süredir Youtube’daki başarılı ve eğlenceli içerikleri ile herkesin ilgisini çekmeyi başaran Kafalar ekibinin ikinci filmi olan “Kendinden Kaçak”ın 2022’de vizyona gireceğini açıkladı.

Yayınlanma Tarihi: 08.11.2021 00:27
Değiştirme Tarihi: 08.11.2021 00:27
Harun Türk müjdeyi verdi: Kendinden Kaçak 2022’de vizyonda!

Uzun süredir Youtube’daki başarılı ve eğlenceli içerikleri ile herkesin ilgisini çekmeyi başaran Kafalar ekibi, bu başarıyı bir de beyaz perde de taçlandırmak istemiş ve ilk filmleri olan “Kafalar Karışık’ı çekmişlerdi. 

Oldukça övgü alan ilk filmin ardından Kafalar ekibinin hayranları, heyecan içerisinde 2. Filmin gelmesini bekliyordu. İşte daha sonra bu konuda beklenen haber hem ekipten hem de yapımcı Harun Türk’ten geldi.  “Kendinden Kaçak” filminin çekimleri Kasım ayı içerisinde başlıyor. 

Kafalar ekibi ve filmin yapımcılığını üstlenen Harun Türk’ün açıklamalarına göre yeni filmin ismi “Kendinden Kaçak” olacak. Ve bu film için çekimlere önümüzdeki süreçlerde yani Kasım ayı içerisinde start verilecek.

Harun Türk’ün açıklamaları arasında, ilk filmde olduğu gibi Kafalar ekibine oldukça başarılı oyuncular da eşlik edecek.

Ekibe Eşlik Eden Oyuncu Kadrosu İçinde Suat Sungur da var!

Yeni filmde Kafalar ekibinin dışında ayrıca yine kendilerine deneyimli oyuncu kadrosu eşlik edecek. Bu isimler arasında, kendisini genellikle komedi filmlerinde görmeye alışık olduğumuz Suat Sungur da yer alıyor. 
 

İlgili Sayfalar: Sinema