"Hareket Sekiz" izleyicisini kahkahaya boğacak!

Hareket Sekiz, vizyona girmeye hazır!

Yayınlanma Tarihi: 30.09.2019 17:41
Değiştirme Tarihi: 30.09.2019 17:41
'Hareket Sekiz' izleyicisini kahkahaya boğacak!

Ali Yorgancıoğlu yönetmenliğinde olan ve yılın en merakla beklenen komedi türündeki filmi "Hareket Sekiz"den yeni bir klip paylaşıldı. Ali Sunal'ın başkahramanı olduğu sahne, pek de normal tavırlar sergilemeyen bakkal ile polis memuru Bünyamin'in arasında geçen diyalogla izleyicilerini kahkahaya boğduğu gibi absürt dakikalar da yaşatıyor!

Ali Sunal, Onur Atilla ve Sarp Bozkurt'un üç kafadar polisi canlandırdığı komedi türündeki Hareket Sekiz'in hikayesi ise şöyle: Hareket Sekiz, Rus mafya liderinin peşinde düşen üç polis memurunun hikayesini konu ediyor. Bu zamana kadar tesadüfi başarılar elde eden polis memurları Bünyamin, Reşat ve Kazım’ın zorlu bir görevi vardır. Rus mafya lideri Zolka, büyük bir kaçakçılık peşindedir. Zolka, bor madenini, özel bir silahta kullanılması için Türkiye’den yurt dışına kaçırmayı planlamaktadır. Rus mafyasının alt etmekle görevlendirilen Bünyamin, Reşat ve Kazım, kendilerini zorlu bir maceranın içinde bulurlar. Başlarına geleceklerden habersiz büyük bir kargaşanın içine düşün üç polis, Rus mafyasını alt etmeyi başarabilecek midir?

Rus mafyasına karşı sürdürecekleri büyük mücadeleyle ilgileri üzerine toplayacak olan başarısız polis memurlarından sakar polis Bünyamin'i Ali Sunal; kumar düşkünü polisi Onur Atilla; deneyimsiz stajyer polisi ise Sarp Bozkurt canlandırıyor. Rus mafya babasına Müthiş Bir Film, Zaman Makinesi 1973, Romantik Komedi gibi yapımlardan tanıdığımız başarılı komedyen Gürgen Öz hayat veriyor. Stajyer polis memurunun annesine usta oyuncu Devrim Yakut; polis muhabirine Bihter Dinçel; polis memurları yüzünden pek de iyi bir dönemden geçmeyen Emniyet Müdürü'ne Hakan Bilgin; Bünyamin'in karısına Hande Katipoğlu hayat veriyor.

Mizaha bakış açısıyla iddia taşıyan Hareket Sekiz, izleyicini kahkahaya boğmak için hazırda bekliyor! Ali Yorgancıoğlu yönetmenliğindeki Hareket Sekiz, 4 Ekim tarihinde sinemalardaki yerini alacak. (Beyazperde)