Bu konserler yaza damga vuracak!

Bu konserler yaza damga vuracak!
Yayınlanma Tarihi: 03.07.2015 11:32 | Değiştirme Tarihi: 03.07.2015 11:32

Turkcell Yıldızlı Geceler’e muhteşem düetler damgasını vuracak.

Pera Event organizasyonuyla , yerli ve yabancı bir çok ünlü ismi Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde buluşturacak olan Turkcell Yıldızlı Geceler’e bu yıl, muhteşem düetler damgasını vuracak.


Yunan Müzisyen Maria Farantouri & Alexandros Karozas, Ferhat Göçer & Anjelika Akbar, Aşka Dair Şarkılar, Bülent Ortaçgil & Birsen Tezer & Hüsnü Arkan ve Halil Sezai & Yasmin Levy konserleri müzikseverlere unutulmaz saatler yaşatacak.


Turkcell Yıldızlı Geceler’de birbirinden ünlü isimlerin yer alacağı sürprizlerle dolu program, her yaz olduğu gibi, bu yaz da müzikseverleri Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’ne çekecek.


Yerli ve yabancı 25’i aşkın sanatçıyı ağırlayacak olan etkinliğe, bu yıl, düetler damgasını vuracak.


2 Ağustos Pazar - Maria Farantouri- Tribute To Mikis Theodorakis 90th Birthday & More! Special Guest: Alexandros Karozas


Muhteşem düetlerde, 2 Ağustos Pazar akşamı, Yunan müzisyen Maria Farantouri, efsane müzik adamı Mikis Theodorakis’in 90. yaşına ithafen hazırladığı tribute konserinde,  sahnesinde Alexandros Karozas’ı ağırlayacak.

 
5 Ağustos Ferhat Göçer & Anjelika Akbar

 
Romantik şarkıların usta sanatçısı Ferhat Göçer,  “Anadolu Aryaları” adlı konseriyle 5 Ağustos Çarşamba akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde hayranlarıyla buluşacak. Anjelika Akbar’ın konuk sanatçı olarak katılacağı konserde, ikili, birbirinden güzel şarkıları birlikte seslendirecekler.


8 Ağustos Aşka Dair Şarkılar


Geçtiğimiz yıl bir ilke imza atarak bir araya gelen ve yoğun istek üzerine bir kez daha 8 Ağustos Cumartesi akşamı,  aynı sahnede buluşacak olan Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun, Kutsi ve Hüsnü Şenlendirici ile “Aşka Dair Şarkılar” yine çok ses getirecek. 4 dev isim, Harbiye’ye özel yepyeni şarkılar seslendirecek.

 
10 Ağustos Bülent Ortaçgil&Birsen Tezer& Hüsnü Arkan

 
10 Ağusos Pazartesi akşamı ise Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde ilk kez  buluşan Bülent Ortaçgil, Birsen Tezer ve Hüsnü Arkan konuklara tam bir  müzik ziyafeti yaşatacak.

 
12 Ağustos Halil Sezai & Yasmin Levy


Etkinliğin son muhteşem düetinde ise, etkileyici şarkı sözleri ve kendine has yorumu ile geniş bir dinleyici kitlesine ulaşan Halil Sezai ile Flamenko dünyasının tutkusunu, Türk müziğinin duygusal ve hisli havası ile  tamamlayan büyüleyici ses Yasmin Levy sürpriz repertuarları ve müziklerini birleştirerek, 12 Ağustos Çarşamba akşamını unutulmaz bir atmosfere dönüştürecek.