Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Günün Mobil Uygulaması: Phone TV

Günün Mobil Uygulaması: Phone TV

Uzun yolculuklarda sıkılmamak için mobil cihazımızdan oyun oynarız, müzik çalarımızdan müzik dinleriz ya da kitap okuruz. Peki ya mobil cihazınızdan televizyon da izleyebiliyor olsanız hoş olmaz mıydı?

02.03.2013 10:05

Uzun yolculuklarda sıkılmamak için mobil cihazımızdan oyun oynarız, müzik çalarımızdan müzik dinleriz ya da kitap okuruz. Peki ya mobil cihazınızdan televizyon da izleyebiliyor olsanız hoş olmaz mıydı?Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilen Phone TV adlı uygulama HD kalitesinde televizyon izlemenizi sağlıyor. Dünya çapında birçok kanalı destekleyen uygulamada önce ülkeyi seçiyorsunuz. Bunun ardından izlemek istediğiniz kanalı belirtiyorsunuz. Tamamen ücretsiz olan Phone TV’den televizyon izleme keyfini yaşayabilmek için tek ihtiyacı olan internet bağlantısı. Phone TV’nin desteklediği televizyon kanalları arasında ne yazık ki Türk kanalları bulunmuyor fakat Amerika, Rusya, İtalya, Fransa, Brezilya, İspanya, Pakistan ve Hindistan kanallarına erişebiliyorsunuz.

Phone TV’nin geliştiricisi olan Pragon West’in yaptığı açıklamaya göre bir sonraki güncelleme de desteklenen ülke sayısı 2 katına çıkacak. Eğer uygulamayı denemek isterseniz, burada yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.Yazıya ulaşmak için tıklayın
Yorumlar | 0
üye profil