Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Google Akıllı Saatini Yıl Bitmeden Tanıtacak

Google Akıllı Saatini Yıl Bitmeden Tanıtacak

Akıllı saat konusunda önemli çalışmalar yaptığı bilinen Google’ın Nexus adını taşıyan akıllı saatini yıl bitmeden tanıtacağı iddia ediliyor.

13.08.2013 10:59

Akıllı saat konusunda önemli çalışmalar yaptığı bilinen Google’ın Nexus adını taşıyan akıllı saatini yıl bitmeden tanıtacağı iddia ediliyor. Giyilebilir teknolojilerin geleceğinin parlak olduğuna inanan ve bu odakta önemli ARGE projelerine imza atan Google’ın, Android’li akıllı cihazlar için geliştirilmiş bir akıllı saati yıl bitmeden tanıtabileceği konuşuluyor.

sony_smartwatch2_haber1Konuya ilişkin elimizde çok fazla bilgi mevcut değil ancak Google’ın bu akıllı saat için Sony ile bir işbirliğine gidebileceği de gündeme gelen konular arasında yer alıyor. Akıllı saat konusunda önemli isimlerden biri olan Sony, SmartWacth markasını da patentlemiş durumda. Her ne kadar iddialar bu yönde olsa da Sony’nin böylesi bir işe evet deyip demeyeceği merak konusu. Bugüne kadar kendi vizyonundan taviz vermeyen Sony, her ne kadar Sony adını kullanabilecek bile olsa Google tarafından pazarlanacak bir ürünün üretici olmak istemeyebilir. Bu konuda ilerleyen günlerde daha fazla detayın ortaya çıkacağını tahmin ediyoruz.Motorola Moto X Hakkında Bilmeniz Gereken Her şeyYazıya ulaşmak için tıklayın
Yorumlar | 0
üye profil