Gişede büyük hüsran: 28 kişinin rol aldığı Laz Kit filmini 27 kişi izledi! | Laz Kit filmi konusu ne?

Yönetmen koltuğunda Yusuf Atıcı'nın oturduğu, başrollerinde ise Çılgın Sedat ve Tuğba Özay gibi isimler başta olmak üzere 28 kişinin yer aldığı Laz Kit filmini sinemada 28 kişi izledi. Gündeme gelen bu haber sonrası Laz Kit filmi oyuncuları kim? Laz Kit filminin konusu ne? gibi soruların cevabı merak edilmeye başlandı. 

Yayınlanma Tarihi: 09.01.2020 17:04
Değiştirme Tarihi: 09.01.2020 17:04
Gişede büyük hüsran: 28 kişinin rol aldığı Laz Kit filmini 27 kişi izledi! | Laz Kit filmi konusu ne?

Laz Kit filmi sosyal medyaya damga vurdu. Laz Kit'in sosyal medyaya damga vurmasının sebebi ise vizyona girdikten sonra sinemaya çektiği izleyici sayısı... 

Başrollerinde Tuğba Özay, Çılgın Sedat gibi isimlerle birlikte 28 kişinin yer aldığı Laz Kit filmi, vizyona girdiği 3 Ocak 2020 tarihinden bu yana yalnızca 27 kişi tarafından izlenerek 454 TL hasılata imza attı. Box Office'te yer alan verilere göre Laz Kit, 11 salonda yayına girdi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

LAZ KİT FİLMİ KONUSU NE ?

Laz Kit filmi konusu merak ediliyor. Laz Kit filmi Amerika'dan küçük bir köye geldiği zaman beklenmedik olaylarla karşılaşan Kalemiti Ceyn'in hayatını anlatıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

LAZ KİT OYUNCULARI KİM?

Kalemiti Ceyn, Amerika'dan küçük bir köye geldiği zaman beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalır. Tarlaya giden genç kadın, burada erkeklerin saldırısına uğrar. Peşindeki erkeklerden kaçan Kalemiti Ceyn, köy meydanına geldiğinde duruma şahit olan Deli Kadir tarafından kurtarılır. Ancak olanlar bununla da sınırlı kalmayacaktır.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yönetmenliğini Yusuf Atıcı'nın üstlendiği, komedi türündeki Laz Kit filminin oyuncu kadrosunda Tuğba Özay, Çılgın Sedat, Sinan Bengier, Ahmet Çelik, Esra Sönmezer, Dost Elver gibi isimler yer alıyor.