Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak? İşte final tarihi

Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak? İşte final tarihi
Yayınlanma Tarihi: 11.03.2019 14:34 | Değiştirme Tarihi: 11.03.2019 14:34

Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı, yayınlanan final fragmanıyla birlikte belli oldu. Tüm dünyada ilgiyle takip edilen Game Of Thrones dizisi final bölümü fragmanıyla heyecanlandırdı. Peki, Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak?

Yayınlanmaya başladığı günden itibaren senaryosuyla internet dizi dünyasını kasıp kavuran Game Of Thrones dizisi için beklenen haber geldi. Game Of Thrones'un yayınlanan final bölümü fragmanıyla birlikte, yayınlanacağı tarih de açıklandı. Peki, Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak? İşte final tarihi

GAME OF THRONES 8. SEZON NE ZAMAN?
İnternet alemine yeni bir soluk kazandıran Game Of Thrones dizisinin 8. sezon final fragmanı yayınlandı ve heyecan dolu dizinin yayın tarihi belli oldu. Merakla beklenen Game Of Thrones dizisinin 8. final sezonu 14 Nisan'da yayınlanacak.

GAME OF THRONES'UN SON SEZONUNDA NELER YAŞANDI?
Cersei’nin hamile olması hem Jamie’yi hem de Tyrion’ ı şaşırttı. Jamie’ye bebeğin kendisinden olduğunu yedi dünyaya duyurmaktan çekinmeyeceğini belirtti. Cersei Jamie’ye ilişkilerini dünyaya duyurma sözü verdi. Tyrion’ın ve Jamie’nin Cersei’nin ateşkesi kabul etmesinde şüphe duymamasını sağlayan tek şey, Cersei’nin bebek bekliyor olmasıydı.

Daenerys ve Jon’un uzun zamandır beklenen yakınlaşma sahnesi finale damga vurdu. Lyanna Stark, gerçek isminin Aegon Targeryan olduğunu ilk kez itiraf etti. Artık Yedi Krallığı Akgezenler’den koruyacak bir duvar olmaması nedeniyle hem ölüler hem de onlarla savaşmak için bir araya mütfeffikleri Winterfell’e doğru yol aldı.