Game of Thrones 6. sezon senaryosu sızdı!

Game of Thrones 6. sezon senaryosu sızdı!
Yayınlanma Tarihi: 21.03.2019 11:07 | Değiştirme Tarihi: 21.03.2019 11:07

Efsanevi dizi Game of Thrones'un final sezonu olacak olan 6.sezon bölümleri için geri sayım başladı. Birbirinden şaşırtıcı olaylara sahne olacağa benzeyen yeni sezon hakkında herkesten önce haberdar olmak için sızan senaryoya göz atmak isteyebilirsiniz

Game of Thrones dizinin altıncı sezonunda kadroya yeni katılan Fransız oyuncu Elie Haddad senaryonun tüm dünyaya sızmasına sebep oldu. 

Elie Haddad'ın twitter hesabından yayınladığı fotoğrafta yazanları okuyabilmek oldukça zor fakat hayranları bir nebze de olsa deşifre etmeyi başarmış. 

Bu fotoğrafta Haddad’ın okuduğu bölümden canlandıracağı rolün Dothraki halkının yeni bir üyesi olduğu anlaşılıyor. Beşinci sezonun finalinden hatırlayacağımız kadarıyla Khalessi, Dothrakiler tarafından çevrelenmişti.

Fotoğrafta deşifre edilen kısımda  Dothrakilerin Daenerys (Targeryan)’i hedef aldıklarını, ve düşüncelerini gayet müstehcen bir dille ifade ettiklerini görüyoruz. Diyalogsuz bir bölümde ise ‘khal’ kelimesine benzeyen bir ifade göze çarpıyor. Sızan bu fotoğraf ile öyle anlaşılıyor ki 6.sezon Daenerys Targeryan için oldukça hareketli geçecek.