Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Galeri: Iron Man 3 Setinde Zorlu Sahne

Galeri: Iron Man 3 Setinde Zorlu Sahne

Marvel'in amiral gemilerinden Iron Man serisi, üçüncü film ile yoluna devam etmeye hazırlanıyor.

20.07.2012 09:44

Marvel'in amiral gemilerinden Iron Man serisi, üçüncü film ile yoluna devam etmeye hazırlanıyor. Yeni filmin setinden görüntüler yayınlandı.
DC'nin The Dark Knight Rises'ı bugün itibariyle yurt dışında vizyona girdi. Ülkemizde 27 Temmuzda gösterime girecek olan yeni Batman filmi şu günlerde gündemi bir hayli meşgul ediyor. Ancak bu durum DC'nin rakibi Marvel'i pek memnun etmiyor olacak ki, firma, Iron Man 3'ün setinden görüntüler yayınlayarak, Batman rüzgarını bir nebze dindirmeye çalışıyor. Bugün itibariyle yayınlanan görseller, zorlu bir sahneyi ekrana taşıyor. Iron Man 3 setinden görsellere aşağıdaki galerimizden ulaşabilirsiniz.

Batman ve Iron Man, DC ve Marvel'in şüphesiz iki büyük kozu. Çizgi roman dünyasına rakibinden daha önce adım atan Batman'de, zengin ve çok zeki bir adamın (Bruce Wayne) kendi ürettiği donanımlarla kahraman haline dönüşmesini görüyorduk. Bu hikayenin çok tutmasıyla Marvel, Batman'in tam karşısına Iron Man'in çizgi romanını konumlandırmıştı. Yine zengin ve çok zeki bir adamın (Tony Stark), tıpkı Batman'de olduğu gibi kendi ürettiği zırh ile kahraman olmasını izlediğimiz Iron Man, neredeyse rakibi kadar büyük ilgi görerek, Marvel'in amiral gemileri arasında yer aldı... Günümüzde ise bu iki benzer kurguya sahip kahraman arasındaki rekabet, beyaz perdeye taşındı.

Iron Man 3 Setinde Zorlu Sahne  

Yazıya ulaşmak için tıklayın

Yorumlar | 0
üye profil