Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Galaxy Note 8.0'ın Yeni Fotoğrafları

Galaxy Note 8.0'ın Yeni Fotoğrafları

Kısa bir süre önce Samsung'un üst düzey yöneticilerinden biri tarafından doğrulanan Galaxy Note 8.0 için bekleyiş sürüyor.

01.02.2013 09:21

Samsung'un yeni tablet m0deline ait fotoğraflar artıyor. Kısa bir süre önce Samsung'un üst düzey yöneticilerinden biri tarafından doğrulanan Galaxy Note 8.0 için bekleyiş sürüyor. Samsung'un şubat sonundaki MWC'de tanıtacağı yeni ürünün tasarımı ve teknik özellikleri konusunda bir açıklama yapılmadı. Fakat internet ortamında Galaxy Note 8.0'a ait fotoğraflar artmaya başladı.

 

Yeni ortaya çıkan fotoğrafta Galaxy Note 8.0, Galaxy Note 2 ile yan yana görülüyor. 5.5 inç ekrana sahip olmasına rağmen Galaxy Note 2'nin bir hayli küçük göründüğünü söyleyebiliriz. Bu da Galaxy Note 8.0'ın boyutları hakkında fikir sahibi olmamızı sağlıyor. Fakat boyutlarına rağmen Note 8.0'da telefon özelliği var gibi görünüyor. Ekranın üst kısmında telefon görüşmeleri için bir hoparlör olduğu görülebiliyor. Ayrıca cihazın ekranında da telefon simgesi mevcut. Yani cebe sığması pek mümkün olmasa da Galaxy Note 8.0 cep telefonu olarak da kullanılabilecek. Cihazın tasarımı da daha önce ortaya çıkan fotoğraflardakiyle aynı. Kıvrımlı köşelere sahip olan ürün, Galaxy S3'ün büyük ekranlı versiyonu gibi görünüyor. Samsung bu kıvrımlı tasarımı iPad mini'den farklı görünmek için de tercih etmiş olabilir. Zira Apple ve Samsung arasında son dönemde açılmış birçok tasarıma dayalı patent davası bulunuyor. Samsung Galaxy Note 10.1 İncelemeYazıya ulaşmak için tıklayın
Yorumlar | 0
üye profil