Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Galaxy Note 3’ün Pil Özellikleri Nasıl Olacak?

Galaxy Note 3’ün Pil Özellikleri Nasıl Olacak?

Samsung Galaxy Note 3’te çok güçlü bir pilin kullanacağı beklentisi hakim olmuş durumda peki gerçekten Galaxy Note 3 ekranı gibi dev kapasiteli bir pille donatılacak mı?

13.08.2013 10:59

Samsung Galaxy Note 3’te çok güçlü bir pilin kullanacağı beklentisi hakim olmuş durumda peki gerçekten Galaxy Note 3 ekranı gibi dev kapasiteli bir pille donatılacak mı? Samsung’un dev ekranlı akıllı telefonlarının en son temsilcisi olacak olan Galaxy Note 3 için artık geri sayıma geçildi. Bir aydan daha kısa bir süre içinde resmi olarak tanıtılacak olan akıllı telefon, iddialı özellikleri beraberinde getirecek.

samsung_galaxy_note_2_haber1Donanımsal olarak hayli tatminkar olacak olan cihazın ekran boyutunun da 5.7inç olacağı tahmin ediliyor ancak henüz kesin bir ifade mevcut değil. Büyüyen ekran ile birlikte pil kapasitesinin de artacağı ve hatta Samsung’un bu cihazda pil konusunda çok iddialı özellikler vaat edeceği konuşuluyordu ancak bu beklentiler gerçekleşmeyebilir. Ortaya çıkan görsellerde cihazın pil konusunda yapısal bir devrimi beraberinde getirmediği görülüyor. Özellikleri itibariyle de bu durum aynı şekilde devam edecek muhtemelen.Tahminler Galaxy Note 3’te 3800mAh kapasiteli bir pilin yer alacağı yönünde. Enerji tüketim değerlerinin önceki modellere kıyasla daha da düşük olmasının avantajıyla daha uzun pil süreleri sunabilecek olan cihazın en azından Galaxy Note 2’nin birkaç adım ötesinde rakamsal artılar ile gelmesi muhtemel. Gerçek rakamları konuşmaya ise ancak 4 Eylül’de düzenlenecek olan tanıtım etkinliğinde başlayabileceğiz.Motorola Moto X Hakkında Bilmeniz Gereken Her şeyYazıya ulaşmak için tıklayın
Yorumlar | 0
üye profil