30 Kasm -1, Pazartesi0 dkBiyografi, Spor

Yönetmen:

Ülke: Brezilya

Oyuncular:

Konusu:

30 Kasm -1, Pazartesi117 dkDram, Biyografi, Spor

Yönetmen: Ben Younger

Ülke: ABD

Oyuncular: Aaron Eckhart, Miles Teller, Ciaran Hinds, Katey Sagal, Ted Levine, Christine Evangelista

Konusu:

11 Ocak 2019, Cuma130 dkDram, Spor, Aksiyon

Yönetmen: Steven Caple Jr.

Ülke: ABD

Oyuncular: Michael B. Jordan, Tessa Thompson, Sylvester Stallone, Dolph Lundgren, Phylicia Rashad, Florian Munteanu, Russell Hornsby, Wood Harris, Milo Ventimiglia

Konusu: Hayat genç boksör Adonis Creed için denge sağlama mücadelesi haline gelmiştir. Bir sonraki büyük dövüşü için aldığı eğitim ve kişisel yükümlülüklerinin arasında denge sağlamaya çalışan Adonis, çok yakında ailesinin geçmişiyle bağları olan bir rakiple karşı karşıya gelecektir. Rocky ve Adonis ortak miraslarıyla yüzleşecek, savaşmaya değecek olan şeyleri sorgulayacak ve hiçbir şeyin ailenden daha önemli olmadığını keşfedeceklerdir.

22 Kasm 2019, Cuma141 dkDram, Biyografi, Spor

Yönetmen: Özer Feyzioğlu

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Hayat Van Eck, Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk, Gürkan Uygun, Uğur Güneş, İsmail Hacıoğlu, Renan Bilek, Bülent Alkış

Konusu: Spor kariyerine 47 Dünya Rekoru, üç farklı olimpiyatta kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalyası, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile 7 tane Dünya Şampiyonluğu ve nice başarılar sığdıran Naim Süleymanoğlu, kendi ağırlığının üç katı ağırlık kaldırabilen tek sporcu olarak da tarihe geçti. İlk Dünya Rekoru’na imza attığında 15 yaşındaydı. Türkiye’ye güreş dışında olimpiyatlarda altın madalya kazandıran ilk sporcu da Naim Süleymanoğlu olurken ardında kırılması imkansız rekorlar bıraktı.

3 Mays 2019, Cuma124 dkKomedi, Dram, Spor

Yönetmen: Javier Fesser

Ülke: İspanya

Oyuncular: Javier Gutiérrez, Athenea Mata, Juan Margallo, José de Luna, Sergio Olmo, Jesús Vidal

Konusu: Campeones, profesyonel bir basketbol takımının koçunun mahkemenin verdiği 90 günlük zorunlu hizmet cezası süresince, zihinsel engelli oyunculardan oluşan bir basket takımını eğitmesinin hikâyesi anlatıyor. Eşiyle anlaşamayan ve problemleri olan koç Marco, başlangıçta bu işi ciddiye almayarak sıyrılmaya çalışır fakat zaman geçtikçe takımla bir olmayı başarır.

6 Eyll 2019, Cuma105 dkBelgesel, Spor

Yönetmen: Mehmet Sertan Ünver

Ülke: Türkiye

Oyuncular:

Konusu: Kolej Havası, Beşiktaş’ın futbol tarihinin en parlak dönemlerinden birine imza atan, 1989-92 yılları arasında üst üste 3 şampiyonluk kazandığı takıma odaklanıyor. Serpil Hamdi Tüzün’ün kurduğu Özkaynak Düzeni ile başlayıp Süleyman Seba’nın temsil ettiği değerlerle yoğurulan bu ekibin hikayesinin köklerine iniyor. İzleyicileri; sporda centilmenliğin, takımdaşlığın mütevazılığın paradan ve şampiyonluktan önce geldiği günlere uzanan bir yolculuğa çıkartarak Türkiye futbolunun bugünkü sorunlarının altını çizmeyi amaçlıyor.

1 Ocak 2100, Cuma116 dkDram, Spor

Yönetmen: Curtis Hanson

Ülke: ABD

Oyuncular: Gerard Butler, Jonny Weston, Elisabeth Shue

Konusu:

1 Ocak 2100, Cuma110 dkDram, Spor

Yönetmen: Ivan Reitman

Ülke: ABD

Oyuncular: Kevin Costner, Jennifer Garner, Ellen Burstyn, Tom Welling, Chadwick Boseman

Konusu:

1 Ocak 1900, Pazartesi113 dkKomedi, Spor

Yönetmen:

Ülke: ABD

Oyuncular: Kim Basinger, Robert De Niro, Sylvester Stallone, Alan Arkin

Konusu:

1 Ocak 1900, Pazartesi115 dkDram, Spor

Yönetmen:

Ülke: ABD

Oyuncular: Stephan James

Konusu: