14 ubat 2020, Cuma108 dkRomantik-Komedi

Yönetmen: Selahattin Sancaklı

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Algı Eke, Burak Sevinç, Nur Sürer, Hakan Bulut, Yeşim Dalgıçer, Ünal Yeter, Aşkım Kapışmak

Konusu: Küçük kasabasında büyük hayalleri olan Günfer’in hayatı peş peşe gelen felaketlerle altüst olur. Günfer kahramanım dediği babasını kanserden kaybeder. Bu ani ölümün şokunu atlatmadan bu kez amcasının kumar borcu yüzünden baba yadigarı ekmek fırınlarına mafya dadanır. Tüm bu yaşadıkları yetmezmiş gibi evlilik hayalleri kurduğu Yaşar’ın kendisini aldatması bardağı taşıran son damla olur. “Boyabatlı’nın umudunun bittiği yerde inadı başlar” derler. Küçük dünyasında büyük umutları olan Günfer, ‘Ya nasip’ diyerek her türlü felaketin üstesinden gelmek için mücadele etmeye başlar. Başına gelen bütün felaketlerin tesadüfen tanığı olan Gökhan, her seferinde Günfer’in imdadına hızır gibi yetişir.

30 Kasm -1, Pazartesi0 dkRomantik-Komedi

Yönetmen:

Ülke: Türkiye

Oyuncular:

Konusu:

30 Kasm -1, Pazartesi0 dkRomantik-Komedi

Yönetmen: Ömer Uğur

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Erkan Kolçak Köstendil, İlker Kaleli, Elçin Sangu

Konusu:

22 Mart 2019, Cuma92 dkRomantik-Komedi

Yönetmen: Erhan Baytimur

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Müge Boz, Jess Molho, Nergis Kumbasar, Duygu Çetinkaya, İbrahim Selim

Konusu:

12 ubat 2021, Cuma0 dkRomantik-Komedi

Yönetmen:

Ülke: ABD

Oyuncular:

Konusu:

21 Aralk 2018, Cuma103 dkRomantik-Komedi

Yönetmen: Peter Segal

Ülke: ABD

Oyuncular: Jennifer Lopez, Milo Ventimiglia, Vanessa Hudgens, Leah Remini, Treat Williams, Freddie Stroma, Annaleigh Ashford, Alan Aisenberg

Konusu: 40 yaşında bir kadın olan Maya, gerçekleştiremediği hayallerinin hüsranıyla boğuşmaktadır. Hayatını yeniden keşfetmeye başlayan Maya, önündeki tek engelin kendisi olduğunu fark eder ve yeni bir yaşam için hiçbir zaman geç olmadığını ispat etmeye çalışır.

1 Mart 2019, Cuma104 dkRomantik-Komedi

Yönetmen: Şenol Sönmez

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Murat Boz, Seda Bakan, Özgür Emre Yıldırım, Açelya Topaloğlu, Seda Güven, Yosi Mizrahi, Dilşad Şimşek, Ali Yoğurtçuoğlu

Konusu: Milli Piyango’dan çıkan para bir evliliği kurtarabilir mi? Artık heyecanı bitmiş bir evliliği milli piyangodan çıkan para kurtarabilir mi? Yoksa bu para o evliliğin sonu mu olur? Demet ve Okan bu eğlenceli komedide işte bu sorunun cevabını öğrenecek.

30 Kasm -1, Pazartesi0 dkRomantik-Komedi

Yönetmen:

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Ezgi Mola

Konusu:

21 Eyll 2018, Cuma97 dkRomantik-Komedi, Dram

Yönetmen: Hallie Meyers-Shyer

Ülke: ABD

Oyuncular: Reese Witherspoon, Michael Sheen, Candice Bergen, Pico Alexander, Jon Rudnitsky, Nat Wolff, Lake Bell, Eden Grace Redfield, Lola Flanery

Konusu: Kocasından ayrılan Alice Kinney, iki kızıyla yeni bir başlangıç yapmak için memleketine geri dönmeye karar verir. 40. yaş gününü kutlarken, genç film yapımcıları Harry, George ve Teddy ile tanışır. Alice kısa bir süre evinde kalmalarını kabul eder ancak çok geçmeden sıkıntılar baş gösterir. Alice ve Harry arasında bir aşk filizlenirken, eski kocası elinde valizle ortaya çıkınca işler içinden karmakarışık bir hal alır.

29 Kasm 2019, Cuma102 dkRomantik-Komedi, Dram

Yönetmen: Paul Feig

Ülke: ABD, İngiltere

Oyuncular: Emilia Clarke, Henry Golding, Emma Thompson, Michelle Yeoh, Rob Delaney

Konusu: Kate, yıl boyu açık olan bir Noel dükkanında elf kılığına girdiği işinin bir başka sinir bozucu parçası olan ayakkabılarındaki çanların eşliğinde aldığı çok sayıda yanlış kararla birlikte Londra’da yaşamaktadır. Tom’un hayatına girmesi gerçek olamayacak kadar iyi görünmektedir. Tom, Kate’in koyduğu engelleri görmeye başlar. Londra yılın en muhteşem zamanına girerken, bu ikili için hiçbir şey işe yaramayacaktır. Ama bazen olayları akışına bırakmak, kalbinin sesini dinlemek ve inanmak gerekir.

26 Nisan 2019, Cuma108 dkRomantik-Komedi, Dram, Suç

Yönetmen: Pierre Salvadori

Ülke: Fransa

Oyuncular: Adèle Haenel, Pio Marmaï, Audrey Tautou, Damien Bonnard

Konusu: Yvonne, herkesin gözünde kahraman olan komiser eşinin ölümünden sonra onun aslında rüşvetçi bir polis olduğunu öğrenir. Dahası, Antoine adlı masum birinin 8 yıl hapis cezası almasına neden olmuştur. Yvonne, hapisten salıverilen Antoine’a kendini başka bir kimlikle tanıtır ve hayatı mahvolmuş bu adama bir şekilde yardımcı olmayı kendine görev edinir.

19 Temmuz 2019, Cuma101 dkRomantik-Komedi

Yönetmen: Serdal Genç

Ülke: Türkiye

Oyuncular: İnan Ulaş Torun, Haldun Boysan, Aslıhan Güner, Timur Acar, Kemal Uçar, Sema Atalay, Erdem Baş, Onur Sermik

Konusu: 1997 yılında liseyi bitirmenin heyecanı içerisinde olan Mustafa, mezuniyete giderken kaza geçirir. Komaya giren Mustafa, uzun yıllar uyanamaz. Aradan geçen 22 yılın ardından gözlerini açan Mustafa, sevdiği kız Seza’nın peşine düşer. Ancak onun komada olduğu dönemde birçok şey değişmiştir. Hayata yeniden başlayan Mustafa, bu süreçte teknoloji ve medeniyetle büyük bir çatışmaya girer.

26 Temmuz 2019, Cuma0 dkRomantik-Komedi

Yönetmen:

Ülke:

Oyuncular:

Konusu:

14 ubat 2020, Cuma97 dkRomantik-Komedi, Dram

Yönetmen: Deniz Denizciler

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Onur Tuna, Tuvana Türkay, Altan Erkekli, Durul Bazan, Sermiyan Midyat, Semra Dinçer, Gazanfer Ündüz, Servet Pandur

Konusu: Aslı, sanata düşkün bir anne ve profesör bir babanın, konservatuvarda okuyan genç kızıdır. Bir gün Beyoğlu’nda yürürken, kapkaççının gazabına uğrar ve çantası çalınır. Korku ve panik içindeki Aslı’ya, hayatın akışı içinde büyük aşkı olacak Kerem yardım eder ve hemen çantasını bularak ona teslim eder. Bu zorunlu tanışmadan sonra Aslı ve Kerem görüşmeye başlar ve evliliğe kadar giden romantik bir ilişkiye başlar. Kerem, Aslı’nın hiç alışık olmadığı ve bilmediği bir dünyadan gelmesine rağmen kendini büyük şirketlere danışmanlık yapan finans uzmanı olarak tanıtır. Kerem’in babası, İstanbul’un en büyük kapkaç çetesinin başındadır. Aslı’nın dayısı olan emniyet müdürünün en büyük takibi ise bu kapkaç çetesini çökertmek üzerine kuruludur.

30 Kasm -1, Pazartesi105 dkRomantik-Komedi

Yönetmen: Emre Kavuk

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Keremcem, Melis Babadağ, Gürgen Öz, Sera Tokdemir, Cihan Ercan, Özgün Çoban, Cem Zeynel Kılıç, Nil Keser, Bahar Süer, Erdem Baş

Konusu: Artık aşık olmak istediğini söyleyen ana karakterin bu isteğine kader kayıtsız kalmaz ve ona aşkı getirecek olaylar zincirini başlatır. Bu olaylar zincirinde birbirinden farklı beş çiftin komik hikayesi ele alınırken yapılan her eylemin bir başkasının hayatında bir dönüm noktası olduğu ve yaşanan her talihsizliğin aslında iyi bir şeylere vesile olabileceği gözler önüne serilir.