6 Eyll 2019, Cuma89 dkKomedi

Yönetmen: Gene Stupnitsky

Ülke: ABD

Oyuncular: Jacob Tremblay, Keith L. Williams, Brady Noon, Molly Gordon, Midori Francis, Will Forte, Sam Richardson

Konusu: 12 yaşındaki Max (Room/Jacob Tremblay),ilk öpüşme partisine davet edildikten sonra nasıl öpüşeceğini bilmediği için panikler. Bunun üzerine Max ile onun en yakın arkadaşları Thor (Brady Noon, HBO/ Boardwalk Empire) ve Lucas (Keith L. Williams, Fox/The Last Man On Earth), Max’in dokunması yasak olan babasına ait drone’u, sevişen genç komşularını görüntülemek için kullanmaya karar verirler. Fakat işler garip bir şekilde ters gidince, drone imha edilir. Max’in babası eve dönmeden önce drone’u yerine koyabilmek için çaresizce okulu kıran çocuklar, içerisinde kazara uyuşturucu çaldıkları, paintball oynadıkları, polisten ve dehşet verici genç kızlardan kaçtıkları (Life of the Party/ Molly Gordon ve Ocean’s Eight/ Midori Francis), uzun ve heyecan verici olmasının yanı sıra kötü kararların da olduğu bir maceraya atılırlar.

6 Eyll 2019, Cuma0 dkKorku, Komedi

Yönetmen:

Ülke: Türkiye

Oyuncular:

Konusu:

16 Austos 2019, Cuma135 dkKomedi, Dram

Yönetmen: Guillaume Canet

Ülke: Fransa

Oyuncular: Marion Cotillard, François Cluzet, Gilles Lellouche, Laurent Lafitte, Benoît Magimel

Konusu: Her şeyden uzaklaşmak için yazlık evine inzivaya çekilmek isteyen Max, doğum günü sürprizi olarak yıllardır görmediği eski arkadaşlarını karşısında bulunca işler karışır. Max, yanlışlıkla hapsolduğu bu komedi filminde zorlama bir mutluluk için çabalarken; davetsiz misafirlerinin ise başlarına gelmedik kalmayacaktır. Yıllar önce bıraktığı arkadaşlarının çocukları çoğalmış, öncelikler değişmiş, hayatlar farklılaşmıştır. Ancak kahkahaların dozu hala aynıdır. Peki ya artık küçük beyaz yalanları saklayacağınız bir yer yoksa eski dostluklardan geriye ne kalır?

6 Eyll 2019, Cuma101 dkKomedi, Dram

Yönetmen: Safy Nebbou

Ülke: Fransa, Belçika

Oyuncular: Juliette Binoche, Nicole Garcia, François Civil, Guillaume Gouix, Charles Berling, Francis Leplay

Konusu: Filmin kahramanı 50 yaşındaki iki çocuklu akademisyen Claire, genç sevgilisini sosyal medya üzerinden gözetlemek amacıyla Facebook’ta sahte bir hesap açıyor; 23 yaşında, sarışın, genç ve güzel Claire oluveriyor. Sevgilisi kanmıyor ama en yakın arkadaşı tuzağa düşüyor.

23 Austos 2019, Cuma100 dkKomedi

Yönetmen: Berk Alan

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Alper Rende, Kemal Can Parlak, Alparslan Özmol, Ali Biçim, Bilge Su Işık, Naz Frambuaz

Konusu: Üniversite sınavına hazırlanan Ussal, moda tasarımcısı olmak isteyen abisi, kuzenleri, müzisyen olmak isteyen Sabri ve basketbol antrenörü Kürşad ile birlikte yaşamaktadır. Ussal, sınava bir gün kala yaşanan talihsiz bir olay neticesinde hafızasını yitirir. Şimdi ekibin en son yaşadıkları günü tekrar yaşatarak Ussal’ın hafızasını geri getirmesi gerekiyor.

27 Eyll 2019, Cuma0 dkKomedi

Yönetmen: Murat Onbul

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Büşra Pekin, Alper Kul, Korhan Herduran, Ferdi Sancar, Seda Türkmen, Beyti Engin, Ayça Koptur

Konusu: Naif bir kadın olan Ferdane’nin, kocası fırıncı Mustafa ile sıradan bir yaşamı vardır. Maskülen ve kıskanç bir adam olan Mustafa’nın davranışlarına alışan Ferdane, bir süre sonra beklemediği durumlarla karşı karşıya kalır. Kocasında büyük değişiklikler fark eden Ferdane, bunun geçici bir şey olduğunu düşünse de işler pek de onun düşlediği gibi değildir. Olduğunun tam aksi davranışlar sergileyen Mustafa’nın bu hali Ferdane’yi büyük bir merakın içine sürükler. Kocasındaki bu büyük değişimin nedenini öğrenmek isteyen Ferdane, Mustafa’yı takip etmeye karar verir. Kendisine yardım etmesi için kardeşi Ramazan’ı da yanına alan Ferdane, kocası Mustafa’nın peşine düşer. Tüm bu kargaşaya neden olan olayın açığa çıkmasıyla Mustafa, Ferdane ve Ramazan, kendilerini büyük bir maceranın içinde bulur.

4 Ekim 2019, Cuma0 dkKomedi, Aksiyon

Yönetmen: Ali Yorgancıoğlu

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Ali Sunal, Onur Atilla, Devrim Yakut, Gürgen Öz, Bihter Dinçel, Sarp Bozkurt, Hakan Bilgin, Hande Katipoğlu, Aykut Taşkın

Konusu:

4 Ekim 2019, Cuma0 dkKomedi

Yönetmen: Berat Özdoğan

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Ümit Kantarcılar, Onur Dilber, Jessica May, Sermet Yeşil, Ahu Sungur, Cihan Albayrak

Konusu:

11 Ekim 2019, Cuma0 dkKomedi

Yönetmen: Mahmut Kaptan

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Kemal Uçar, Burak Alkaş, Deniz Gürzumar, Bengi İdil Uras, Aybike Turan, Ömer Gecü, Yavuz Topoyan, Sultan Köroğlu Kılıç

Konusu: Güney Doğu Anadolu komedisi olan film, yaptıkları türlü sakarlıklar sonucu mahalleli tarafından Muhteşem Üçlü olarak anılan Murat, Yavuz ve Ömer’in yaşadığı maceraları konu alıyor.

18 Ekim 2019, Cuma0 dkKomedi

Yönetmen: Cem Yılmaz

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Can Yılmaz, Cem Davran, Necip Memili, Nilperi Şahinkaya, Cemre Ebuzziya, Uraz Kaygılaroğlu

Konusu:

18 Ekim 2019, Cuma0 dkKomedi

Yönetmen:

Ülke: Türkiye

Oyuncular:

Konusu:

25 Ekim 2019, Cuma0 dkKomedi, Suç

Yönetmen: Ali Atay

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen, Mehmet Özgür

Konusu: Yılların deneyimine sahip Başkomiser Emin ve ekip arkadaşları, ülkenin cinayet tarihindeki en gizemli vakayı, polislik tarihindeki en yanlış yöntemlerle çözmeye koyulurlar. Birbiri ardına yaşanan rezillikler, durmadan devam eden cinayetler ve ekip içinde filizlenen yasak aşk birbirine karışınca herkes çıldırmanın eşiğine gelir. Ortada suç vardır ama suçlu yoktur, cinayet vardır ama katil yoktur!

25 Ekim 2019, Cuma77 dkKomedi

Yönetmen: Quentin Dupieux

Ülke: Fransa

Oyuncular: Jean Dujardin, Adèle Haenel, Albert Delpy, Pierre Gommé

Konusu:

8 Kasm 2019, Cuma0 dkKomedi

Yönetmen: Togan Gökbakar

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Şahan Gökbakar

Konusu:

22 Kasm 2019, Cuma0 dkKomedi

Yönetmen:

Ülke: Türkiye

Oyuncular:

Konusu: