27 Mays 2022, Cuma131 dkDram, Aksiyon

Yönetmen: Joseph Kosinski

Ülke: ABD

Oyuncular: Tom Cruise, Val Kilmer, Jennifer Connelly, Ed Harris, Jon Hamm, Miles Teller, Monica Barbaro, Glen Powell, Charles Parnell

Konusu: Donanmanın en iyi pilotlarından biri olan Pete “Maverick” Mitchell, 30 yıllık hizmetten sonra ait olduğu yerde, cesur bir test pilotu olarak sınırları zorlar ve kendisini yere bağlayacak olan terfiden kaçar. Kendisini Top Gun mezunlarından oluşan bir müfrezeyi o güne kadar hiçbir pilotun görmediği özel bir görev için eğitirken bulur. Belirsiz bir gelecekle ve geçmişinden gelen anılarla karşı karşıya kalan Maverick, en büyük korkularıyla yüzleşmek ve büyük bir fedakarlık yapmasını gerektiren bir göreve gitmek zorunda kalır.

24 Haziran 2022, Cuma0 dkDram, Biyografi, Müzik

Yönetmen: Baz Luhrmann

Ülke: ABD

Oyuncular: Austin Butler, Tom Hanks, Olivia DeJonge, David Wenham

Konusu:

4 Mart 2022, Cuma140 dkDram, Biyografi

Yönetmen: Mehmet Binay, M. Caner Alper

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Farah Zeynep Abdullah, Erdal Beşikçioğlu, Tilbe Saran, Nergis Öztürk, Ali Seçkiner Alıcı, Şebnem Sönmez, Ahmet Kayakesen, Nurcan Eren, Suzan Kardeş, Arif Pişkin

Konusu:

10 Aralk 2021, Cuma125 dkMacera, Aşk, Dram

Yönetmen: Uğur Bayraktar

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Ufuk Bayraktar, Gizem Karaca Ekmekçi, Ahmet Varlı, Beste Bereket, Turgut Tunçalp

Konusu: Cesareti, merhameti ve adalet duygusu daha küçük yaştayken içine yerleşmiş olan ana karakter, köydeki haylazlıklarından bıkmış olan ailesi tarafından çalışması için İstanbul’da kahvehanecilik yapan köylüleri Seyfi’nin yanına gönderilir. Bununla birlikte kendisinin, olaylar silsilesiyle kabadayılar alemine girişi ve zirveye yükseliş hikayesi başlar.

1 Ocak 2022, Cumartesi120 dkDram, Biyografi

Yönetmen: Özer Feyzioğlu

Ülke: Türkiye

Oyuncular: İsmail Hacıoğlu, Rahman Beşel, Alayça Öztürk Gidişoğlu, Emir Çiçek, Mutlunur Lafçı, Atay Yıldız, Ahmet Eren Taşdelen

Konusu:

19 Kasm 2021, Cuma127 dkKomedi, Dram

Yönetmen: Joachim Trier

Ülke: Danimarka, Fransa, İsveç, Norveç

Oyuncular: Renate Reinsve, Anders Danielsen Lie, Maria Grazia Di Meo, Herbert Nordrum, Hans Olav Brenner, Helene Bjørneby

Konusu: Julie, hangi mesleği seçeceğine karar veremeyen, ne çeşit bir erkekle mutlu olacağından emin olamayan enerjik bir genç kadındır. Özgür yaşamaya inancı onu hayatını paylaşmaya karar verdiği erkeklerle kolayca ilişki kurmaya yöneltir. Ama Julie eski ilişkilerin tamamen geçmişte kalmadığını, geleceğe de gölgelerini düşürebileceğini hesaba katmamıştır.

29 Temmuz 2022, Cuma90 dkKorku, Dram

Yönetmen: Bülent Aydoslu

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Orhan Kılıç, Buse Sevindik, Onur Çimen, Cansu Orhan, Ali Beyat, İrem Orakçı

Konusu: Doğa, yaşadığı ve yaşattığı olaylar nedeniyle her geçen gün ailesini daha da zor günlere sürüklemektedir. Doğa’nın yaşadığı olayların cin vakalarıyla benzerliği, ailesini bu konuda önlem almak üzere harekete geçirir. Böylece Doğa’nın geçmişinde kalan ve bir türlü hatırlayamadığı özel bir anısının peşine düşerler. Karşılarına çıkan bambaşka bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalan aile artık her konuda sil baştan yeni bir hayata alışmak zorundadır.

20 Mays 2022, Cuma92 dkDram

Yönetmen: Michael Sarnoski

Ülke: ABD, Birleşik Krallık

Oyuncular: Nicolas Cage, Alex Wolff, Adam Arkin, Cassandra Violet, Julia Bray, Elijah Ungvary

Konusu: Rob, nadir bulunan değerli trüf mantarlarını, domuzu yardımı ile toplayıp, genç bir işadamına satmaktadır. Oregon’da doğanın içinde yaşayan Rob’un en yakın dostu, domuzu, bir saldırı sonrası kaçırılır. Rob onu bulmak için Portland’a dönüp oradaki eski bağlantılarını kullanır ve uzun zamandır yok saydığı geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalır.

30 Kasm -1, Pazartesi0 dkDram

Yönetmen:

Ülke: İngiltere, İspanya

Oyuncular: Antonio Banderas

Konusu:

30 Kasm -1, Pazartesi118 dkDram

Yönetmen: Terence Malick, Terrence Malick

Ülke: ABD

Oyuncular: Joel Kinnaman, Dane DeHaan, Teresa Palmer, Joe Manganiello, Wes Bentley, Imogen Poots, Nick Offerman, Michael Wincott, Jocelin Donahue, Christian Bale, Cate Blanchett, Natalie Portman, Isabel Lucas, Shea Whigham, Clifton Collins Jr.

Konusu:

30 Kasm -1, Pazartesi0 dkDram

Yönetmen:

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Tamer Levent, Sertaç Ekici

Konusu:

30 Kasm -1, Pazartesi0 dkBiyografi, Dram

Yönetmen:

Ülke: Türkiye

Oyuncular:

Konusu:

30 Kasm -1, Pazartesi0 dkBelgesel, Dram

Yönetmen:

Ülke: Türkiye

Oyuncular:

Konusu:

12 Ocak 2018, Cuma112 dkAşk, Dram

Yönetmen: Hany Abu-Assad

Ülke: ABD

Oyuncular: Kate Winslet, Idris Elba, Dermot Mulroney, Beau Bridges

Konusu: Trajik bir uçak kazasından sonra zor durumda olan iki yabancı, karla kaplı uzak bir dağın zorlayıcılığı karşısında hayatta kalabilmek için bir bağlantı oluşturmalıdır. Yardım gelmediğinin farkına vardıklarında yüzlerce kilometrelik vahşi doğada korkunç bir yolculuğa çıkarlar ve birbirlerini dayanmaya zorlarlar.

30 Kasm -1, Pazartesi96 dkDram

Yönetmen: Meg Ryan

Ülke: ABD

Oyuncular: Tom Hanks, Meg Ryan, Melanie Griffith, Jack Quaid, Alex Neustaedter

Konusu: