19 Temmuz 2019, Cuma118 dkMacera, Animasyon, Aile, Dram, 3 Boyutlu

Yönetmen: Jon Favreau

Ülke: ABD

Oyuncular:

Konusu: Yeni Aslan Kral filmi, geleceğin kralının doğduğu, Afrika savanalarına uzanan yolculuğu konu alıyor. Babası Kral Mufasa’yı örnek alan Simba, soylu kaderinin yolundan gitmeyi seçer. Ancak, bu yavru aslanın gelişini kraliyetteki herkes sıcak karşılamaz. Mufasa’nın kardeşi ve tahtın önceki varisi olan Scar, kendi planlarını yapmıştır. İhanet, trajedi ve oyunla yıkıma dönüşen Pride Rock savaşı, Simba’nın sürülmesine sebep olur. Simba, yeni bir kaç arkadaşın da yardımıyla, büyümenin ve ona ait olan şeyi geri almanın yolunu bulmak zorundadır.

16 Austos 2019, Cuma0 dkAnimasyon, 3 Boyutlu

Yönetmen: Thurop Van Orman, John Rice

Ülke: ABD

Oyuncular:

Konusu:

2 Austos 2019, Cuma0 dkAnimasyon

Yönetmen: Gary Wang

Ülke: Çin

Oyuncular:

Konusu:

13 Eyll 2019, Cuma106 dkAnimasyon

Yönetmen: Tim Trachte

Ülke: Almanya

Oyuncular: Jürgen Kluckert, Heike Makatsch, Manuel Santos Gelke

Konusu: Benjamin iyi kalpli, biraz şapşal ve epey sakar bir fildir. Yaşadığı hayvanat bahçesindeki tüm hayvanlar onun ailesidir. En yakın arkadaşı ise onu okul çıkışları ziyaret eden 9 yaşındaki Otto’dur. Fakat bir gün, mutlu dünyası tehlikeye girer. Hayvanat bahçesini yıkılıp yerine apartman daireleri dikilecektir! İki arkadaş, Benjamin ve diğer hayvan arkadaşlarının yuvasını kurtarmak için heyecan dolu bir maceraya çıkar.

23 Austos 2019, Cuma70 dkAnimasyon

Yönetmen: Evan Tramel

Ülke: ABD

Oyuncular:

Konusu:

30 Austos 2019, Cuma0 dkAnimasyon

Yönetmen:

Ülke: ABD

Oyuncular:

Konusu:

9 Austos 2019, Cuma0 dkAnimasyon

Yönetmen:

Ülke:

Oyuncular:

Konusu:

6 Eyll 2019, Cuma75 dkMacera, Animasyon, Fantastik

Yönetmen: Jong-Shik Won

Ülke: Güney Kore

Oyuncular:

Konusu: Genç bir kız olan Suha elinde siyah bir taş ve en yakın arkadaşı olan Gece adındaki köpeği ile Uzay Parkı’na gider ve Uzay Bahçıvanı Omu ile tanışır. Pluto’nun adamları saldırıp karanlığı çaldıklarında Suha, Gece’nin gölgesini ve siyah taşı kaybeder. Suha, Omu ile birlikte Gece’nin kayıp gölgesi ve siyah taşı kurtarmak için Pluto üssüne gider. Ve bunu karanlığın çalındığı gün içerisinde yapamazlarsa evren yok olacaktır.

20 Eyll 2019, Cuma70 dkAnimasyon

Yönetmen: Pippa Seymour

Ülke: ABD

Oyuncular:

Konusu:

20 Eyll 2019, Cuma90 dkAnimasyon

Yönetmen: Christian Haas, Andrea Block

Ülke: Almanya

Oyuncular:

Konusu: Kimsesiz kalan küçük ebabil kuşu Manou, bir martı çifti tarafından evlat edinilir ve martı kolonisine kabul edilmek için mücadele eder. Diğer ebabil kuşlarıyla tanıştığında Manou, kendini bu iki dünya arasında bir çıkmazda bulur. Şimdi o ait olduğu yere karar vermek zorundadır.

20 Eyll 2019, Cuma84 dkAnimasyon

Yönetmen: Evan Tramel, James Snider

Ülke: ABD

Oyuncular:

Konusu:

27 Eyll 2019, Cuma92 dkAnimasyon

Yönetmen: Jill Culton, Todd Wilderman

Ülke: ABD

Oyuncular:

Konusu: Genç Yi Şangay’daki apartmanının çatısında genç bir Yeti’yle karşılaşır. Haylaz arkadaşları Jin ve Peng ile birlikte ona “Everest” adını verirler ve sihirli yaratığı dünyanın en yüksek noktasında ailesiyle buluşturmak için efsanevi bir yolculuğa çıkarlar. Fakat üç arkadaşın Everest’in evine gitmesine yardım etmek için Yeti’yi yakalamaya çalışan bir zengin olan Burnish ile zoolog Dr. Zara’dan bir adım önde olmaları gerekmektedir.

4 Ekim 2019, Cuma0 dkAnimasyon

Yönetmen: James Snider

Ülke: ABD

Oyuncular:

Konusu:

4 Ekim 2019, Cuma0 dkAnimasyon

Yönetmen: Haluk Can Dizdaroğlu, Berk Tokay

Ülke: Türkiye

Oyuncular:

Konusu: Tarih öncesine ait dev bir yaratık, okyanusun en derin yerinden çıkar ve şehre doğru yaklaşmaya başlar. Canavarı yenebilecek tek güç altın bir savaş topudur. Şakir ve ailesi bu topu bulmak üzere yola çıkar, ancak işler ters gider ve Bermuda Şeytan Üçgeni’ndeki gizemli bir kürenin içine hapsolurlar. Bu gizemli bölge, korsanların kol gezdiği, canavarların yaşadığı fantastik bir evrendir. Şakir ve ailesi bir an önce altın savaş topunu bulup, tarih öncesi dev yaratık şehre ulaşmadan önce onu durdurabilecek midir?

11 Ekim 2019, Cuma0 dkAnimasyon

Yönetmen:

Ülke: ABD

Oyuncular:

Konusu: