17 Mays 2019, Cuma87 dkAnimasyon

Yönetmen: Kelly Asbury

Ülke: ABD

Oyuncular:

Konusu:

12 Nisan 2019, Cuma75 dkMacera, Animasyon, Aile, 3 Boyutlu

Yönetmen: Natalya Nilova

Ülke: ABD, Rusya

Oyuncular:

Konusu: Bir gün postacı leyleğin yanlışlıkla bebek pandayı, ailesi yerine MicMic adlı bir ayıya bırakır. Şimdiye kadar düzenli bir hayat yaşayan ve titizlikle yaptığı planlarından asla şaşmayan MicMic için bu fazlasıyla beklenmedik olur. Bebeği ailesine teslim etmek için hemen yola koyulurken, ona bu yolculuğunda yerinde duramayan komşusu tavşan eşlik edecektir. Macera dolu yolculuklarında hiç susmak bilmeyen bir pelikanla, korkak bir kurtla ve romantik bir kaplanla tanışırlar. Bakalım bu çılgın ekip çıktıkları heyecan dolu yolun sonunda sevimli bebek pandanın ailesini bulabilecek mi?

10 Mays 2019, Cuma98 dkMacera, Animasyon

Yönetmen: Gary Wang

Ülke: Çin

Oyuncular:

Konusu: Nathan su ile temas edince renkleri değişen sihirli küçük oyuncak figürlerinden biridir. Ancak, bir sebepten dolayı oyuncak ustası tarafından yapılmış olmasına rağmen rengi değişmez. Bir gün Nathan, küçük bir robot olan Timebot ile tanışır ve onunla bir maceraya katılmaya karar verir. Yol boyunca, neden renk değiştiremediğini ve bunu nasıl değiştireceğini öğrenmek için birçok oyuncak ve evcil hayvandan yardım alacak ve daha önce şahit olmadığı heyecan ve macera dolu bir dünyanın kapılarını aralayacaktır.

24 Mays 2019, Cuma85 dkMacera, Komedi, Animasyon

Yönetmen: Pierre Greco, Nancy Florence Savard

Ülke: Kanada

Oyuncular:

Konusu:

17 Mays 2019, Cuma80 dkAnimasyon

Yönetmen: Manuel J. García

Ülke: İspanya

Oyuncular:

Konusu: Güzeller güzeli dağlarla çevrili, içinde şırıl şırıl derelerin aktığı küçücük bir kasaba olan Spoksvil’de, rengarenk bisikletler mutlu bir hayat sürmektedir. Kahramanımız Spidi, cesur ve arkadaş canlısı bir dağ bisikletidir. Kasabanın postanesinde çalışsa da bir yarış bisikleti olmak hayallerini süslemektedir. Günün birinde efsanevi yarış bisikleti Rak kasabaya geri döndüğünde, Spidi yarış bisikleti olabilmek için Rak’tan yardım alabileceğini düşünerek çok heyecanlanır. Ancak Rak’ın kasaba için kötü planları vardır. Şimdi Spidi ve arkadaşlarının güçlerini birleştirerek kasabalarını kurtarmaları gerekecektir.

19 Nisan 2019, Cuma80 dkKomedi, Animasyon, Aile

Yönetmen: Mustafa H. Öztürk

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Kadir Çöpdemir, Serkan Şengül, Ali Uyandıran, Asena Tuğal

Konusu: Bir akşam, Müşfik Amca’nın arkadaşlarının davetine katılmak içine evden çıkması kuklaların hayatlarında hiç karşılaşmadıkları bir macera yaşamalarına neden olur. Behçet ve Riko adında iki hırsız, Müşfik’in evde olmadığını düşünerek eve girerler. Ne var ki Müşfik, giderken köşkü kuklalara emanet etmiştir. Kuklalar, Behçet ve Riko’ya karşı kendilerine emanet edilen köşkü savunmaya başlarlar. Behçet ve Riko ise canlı, yürüyen, konuşan kuklaları gördüklerinde şaşkına dönerler. Kuklalardan iyi bir para kazanacağı düşüncesiyle her şeyi unutup kuklaları ele geçirmeye çalışırlar. Bilmedikleri şey ise kuklalar hiç de kolay lokma olmadığıdır.

31 Mays 2019, Cuma85 dkAnimasyon

Yönetmen: Denis Chernov

Ülke: Rusya

Oyuncular:

Konusu: Zamanda yolculuk eden Kikoriki ve arkadaşları, bir takım yanlışlıklar sonucu geçmişte ve gelecekte kargaşaya neden olur. Yolculuk ekibi kuralları doğru bir şekilde uygulamadığı için bir kaza meydana gelir ve hepsi çeşitli zamanlara dağılarak kaybolurlar. Şimdi kahramanımız Krash, arkadaşlarını geri getirmenin bir yolunu bulmak için amansız bir maceraya atılmalıdır.

5 Haziran 2019, aramba0 dkAnimasyon

Yönetmen: Chris Renaud

Ülke: ABD

Oyuncular:

Konusu:

7 Haziran 2019, Cuma86 dkAnimasyon

Yönetmen: Evan Tramel

Ülke: ABD

Oyuncular:

Konusu:

7 Haziran 2019, Cuma0 dkAnimasyon

Yönetmen: Jason Wright

Ülke: ABD

Oyuncular:

Konusu:

28 Haziran 2019, Cuma0 dkKomedi, Animasyon

Yönetmen: Maksim Volkov, Vitaly Mukhametzyanov

Ülke: Rusya

Oyuncular:

Konusu:

5 Temmuz 2019, Cuma0 dkAnimasyon

Yönetmen: Kevin Munroe

Ülke: Norveç

Oyuncular:

Konusu:

12 Temmuz 2019, Cuma0 dkMacera, Komedi, Animasyon

Yönetmen: Eric Tosti

Ülke: Fransa

Oyuncular:

Konusu:

26 Temmuz 2019, Cuma70 dkAnimasyon

Yönetmen: Pippa Seymour

Ülke: ABD

Oyuncular:

Konusu: