26 Kasm 2021, Cuma0 dkAnimasyon

Yönetmen:

Ülke: ABD

Oyuncular:

Konusu:

12 ubat 2021, Cuma0 dkAksiyon, 3 Boyutlu

Yönetmen: Chloé Zhao

Ülke: ABD

Oyuncular: Angelina Jolie, Richard Madden, Kumail Nanjiani, Lauren Ridloff, Kit Harington, Brian Tyree Henry, Salma Hayek, Lia McHugh, Gemma Chan

Konusu:

22 Ekim 2021, Cuma155 dkMacera, Bilim-Kurgu, Dram, 3 Boyutlu, IMAX

Yönetmen: Denis Villeneuve

Ülke: ABD

Oyuncular: Timothée Chalamet, Zendaya, Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Oscar Isaac, Jason Momoa, Javier Bardem, Stellan Skarsgård, Dave Bautista, Charlotte Rampling, Sharon Duncan-Brewster

Konusu:

3 Eyll 2021, Cuma0 dkAile, Animasyon, Macera

Yönetmen:

Ülke: ABD

Oyuncular:

Konusu:

17 Eyll 2021, Cuma108 dkKomedi, Animasyon, Aile

Yönetmen: Tom McGrath

Ülke: ABD

Oyuncular:

Konusu: Templaton kardeşler; Tim ve Patron Bebek, küçük kardeşi Ted yetişkin olmuş ve birbirlerinden ayrı düşmüşlerdir. Tim, artık evli, çalışmayan bir babadır. Ted, yüksek riskli yatırım fonu CEO’sudur. Ama modern ve hevesli bir yaklaşıma sahip olan yeni bir patron bebek onları bir araya getirmek ve yeni bir aile şirketine ilham olmak üzeredir. Tim ve evin geçimini sağlayan karısı Carol, 7 yaşındaki süper zeka kızları Tabitha ve yeni doğan, sevimli bebekleri Tina ile birlikte banliyöde yaşarlar. Prestijli Acorn Gelişmiş Çocukluk Merkezi’nde sınıfının birincisi olan Tabitha, Ted amcasını idolleştirmiştir ve büyüdüğünde onun gibi olmak ister. Ama hâlâ aşırı aktif ve gençlere özgü hayal gücüyle temasta olan Tim, Tabitha’nın çok fazla çalışmasından ve normal çocukluğu kaçırdığından endişe eder. Bebek Tina Tabitha’nın okulunun ve gizemli kurucusu Dr Erwin Armstrong’un, ardındaki karanlık sırları açığa çıkarmak üzere BabyCorp için çalışan çok gizli bir ajan olduğu ortaya çıktığında bu durum Templeton kardeşleri beklenmedik yollarla yeniden bir araya getirecek ve aile olmanın anlamını yeniden değerlendirmelerine ve gerçekte neyin önemli olduğunu keşfetmelerine yol açacaktır.

28 Haziran 2019, Cuma106 dkKorku

Yönetmen: Gary Dauberman

Ülke: ABD

Oyuncular: Vera Farmiga, Mckenna Grace, Patrick Wilson, Emily Brobst, Madison Iseman

Konusu: Annabelle’i durdurmaya kararlı olan şeytan çıkarma uzmanları Ed ve Lorraine Warren, perili bebeği evlerinde bulunan kilitli odaya getirir ve “güvenli” bir şekilde kutsal camın arkasına koyarlar. Her şeye rağmen Warren çiftini karanlık bir gece bekliyordur. Annabelle’in odadaki diğer kötü ruhları harekete geçirmesiyle şeytani ruhların yeni hedefleri bellidir— Warrenlar’ın on yaşındaki kızları Judy ve arkadaşları.

15 Ekim 2021, Cuma106 dkKorku, Gerilim

Yönetmen: David Gordon Green

Ülke: ABD

Oyuncular: Jamie Lee Curtis, Judy Greer, Andi Matichak, Nick Castle, Dylan Arnold

Konusu: Laurie Strode, kızı Karen ve torunu Allyson’ın maskeli canavar Michael Myers’ı Laurie’nin bodrumunda kafese kapatıp ateşe vermelerinden dakikalar sonra Laurie, kendisine ömür boyu eziyet eden kişiyi sonunda öldürdüğünü düşünerek hayati önem taşıyan yaralarıyla hastaneye koşar. Ama Michael, Laurie’nin kapanından kurtulmayı başardığında kan dökme ritüeli devam eder. Laurie acılarıyla savaşıp kendini ona karşı savunmaya hazırlarken tüm Hadonfield’ın durdurulamaz canavarlarına karşı ayaklanmasını sağlar. Strode kadınları, Michael’ın ilk saldırısından kurtulanlardan oluşan ve kontrolü ellerine almaya karar veren bir gruba katılırlar ve Michael’ı sonsuza dek yakalamak üzere ava çıkan yasadışı bir çeteyi oluştururlar.

1 Ekim 2021, Cuma163 dkMacera, Aksiyon, 3 Boyutlu, IMAX

Yönetmen: Cary Joji Fukunaga

Ülke: ABD, Birleşik Krallık

Oyuncular: Daniel Craig, Rami Malek, Léa Seydoux, Lashana Lynch, Ralph Fiennes, Christoph Waltz, Ben Whishaw, Naomie Harris, Jeffrey Wright, Billy Magnussen, Ana de Armas, David Dencik, Rory Kinnear

Konusu: No Time To Die filminde Bond, aktif hizmetten ayrılmış ve Jamaika’da sakin bir hayatın keyfini sürmektedir. CIA’den eski dostu Felix Leiter yardım için kendisine başvurunca huzuru kısa sürer. Kaçırılan bir bilim insanını kurtarma görevi beklenilenden daha tehlikeli bir hal alır. Bond, tehlikeli yeni teknolojilerle silahlanmış, gizemli bir kötü adamın peşine düşer.

6 Aralk 2019, Cuma86 dkKomedi, Animasyon, Aile, 3 Boyutlu

Yönetmen: Conrad Vernon, Greg Tiernan

Ülke: ABD

Oyuncular:

Konusu:

Yönetmen: Andy Serkis

Ülke: ABD

Oyuncular: Tom Hardy, Woody Harrelson, Michelle Williams, Naomie Harris, Stephen Graham, Reid Scott

Konusu:

19 Kasm 2021, Cuma124 dkKomedi, Fantastik, Aksiyon

Yönetmen: Jason Reitman

Ülke: ABD

Oyuncular: Mckenna Grace, Paul Rudd, Finn Wolfhard, Carrie Coon, Bill Murray, Sigourney Weaver, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Annie Potts, Bokeem Woodbine

Konusu:

29 Kasm 2019, Cuma0 dkKomedi, Animasyon, Aile

Yönetmen: Aziz Jindani

Ülke:

Oyuncular:

Konusu:

15 Ekim 2021, Cuma114 dkKomedi

Yönetmen: Özgür Bakar

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Ulaş İnan Torun, Önder Açıkbaş, Yıldırım Memişoğlu, Serdal Genç, Şafak Sezer

Konusu: Altan ve isim benzerliğiyle mevzuya tesadüfen dahil olan Gürkan, eski Gürkan’ı aratmayarak bela üstüne bela çekmeye devam ediyorlar. Serinin üçüncü filminde Bilal Baba’ya verdikleri zararı tazmin etme zorunda bırakılan ikili; bu sefer daha büyük bir bela olan Ali Kapan ile karşı karşıya geliyor.

19 Kasm 2021, Cuma138 dkDram, Biyografi

Yönetmen: Reinaldo Marcus Green

Ülke: ABD

Oyuncular: Will Smith, Aunjanue Ellis, Saniyya Sidney, Demi Singleton, Jon Bernthal, Dylan McDermott, Tony Goldwyn

Konusu:

12 Kasm 2021, Cuma92 dkMacera, Animasyon, 3 Boyutlu

Yönetmen: Sung-ho Hong, Moo-Hyun Jang, Young Sik Uhm

Ülke: Güney Kore

Oyuncular:

Konusu: Efsanevi masal, daha önce hiç görmediğiniz yepyeni bir versiyonla karşınızda. Pamuk Prenses, babasını üvey annesi olan kötü kalpli cadı kraliçenin elinden kurtarmak için çabalarken bulduğu bir çift kırmızı pabuç sayesinde büyüleyici bir güzelliğe bürünür. Bu esnada Masallar Diyarı’nın bir başka yerinde 7 yakışıklı prens, cüceye dönüşmüştür ve büyüyü bozmanın yolunu aramaktadır. Bir dizi tesadüf sonucu Pamuk Prenses’in yolu yedi kahraman cüceyle kesişir. Birlikte sevgi, dostluk ve gerçek güzelliğin anlamını keşfedecekleri macera ve tehlike dolu bir yolculuğa çıkarlar.