30 Kasm -1, Pazartesi105 dkKomedi, Aşk

Yönetmen: Cameron Crowe

Ülke: ABD

Oyuncular: Bill Murray, Rachel McAdams, Bradley Cooper, Emma Stone, Danny McBride, John Krasinski, Sugar Lyn Beard, Jaeden Martell

Konusu:

12 Ocak 2018, Cuma112 dkAşk, Dram

Yönetmen: Hany Abu-Assad

Ülke: ABD

Oyuncular: Kate Winslet, Idris Elba, Dermot Mulroney, Beau Bridges

Konusu: Trajik bir uçak kazasından sonra zor durumda olan iki yabancı, karla kaplı uzak bir dağın zorlayıcılığı karşısında hayatta kalabilmek için bir bağlantı oluşturmalıdır. Yardım gelmediğinin farkına vardıklarında yüzlerce kilometrelik vahşi doğada korkunç bir yolculuğa çıkarlar ve birbirlerini dayanmaya zorlarlar.

30 Kasm -1, Pazartesi0 dkBilim-Kurgu, Aşk, Aksiyon

Yönetmen: Robert Schwentke

Ülke: ABD

Oyuncular: Naomi Watts, Jeff Daniels, Shailene Woodley, Ansel Elgort, Theo James, Zoë Kravitz

Konusu:

30 Kasm -1, Pazartesi0 dkAşk, Gençlik

Yönetmen:

Ülke: Türkiye

Oyuncular:

Konusu:

15 ubat 2019, Cuma122 dkMacera, Bilim-Kurgu, Aşk, Aksiyon, IMAX

Yönetmen: Robert Rodriguez

Ülke: ABD, Kanada

Oyuncular: Rosa Salazar, Christoph Waltz, Keean Johnson, Jennifer Connelly, Mahershala Ali, Ed Skrein, Jackie Earle Haley, Eiza Gonzalez

Konusu: Alita, kim olduğunu veya nereden geldiğini bilmediği bir halde tanımadığı bi gelecekte uyanır. Şefkatli bir doktor olan Ido onu yanına alır ve cyborg görüntüsünün altında olağanüstü bir geçmişe sahip genç bir kadının kalbi ve ruhu olduğunu fark eder. Alita yeni hayatına alışmaya çalışırken, Doktor Ido da onu gizemli geçmişinden korumaya çalışır. Yeni arkadaşı Hugo ise Alita’nın anılarını tetiklemesine yardımcı olmak ister. Bu sırada şehri yöneten tehlikeli ve yozlaşmış güçler Alita’nın peşine düşer. Eşi benzeri görülmemiş dövüş yeteneklerine sahip olduğunu fark eden Alita, geçmişine dair bir ipucu elde edecektir. Tehlikeli insanlarla karşı karşıya olan Alita; arkadaşlarının, ailesinin ve dünyasının kurtarılmasında kilit rol oynayacaktır.

30 Kasm -1, Pazartesi110 dkAşk, Dram, Aksiyon

Yönetmen: Tony Scott

Ülke:

Oyuncular: Tom Cruise, Kelly McGillis, Tim Robbins, Val Kilmer, Tom Skerritt, Meg Ryan

Konusu:

29 Haziran 2018, Cuma112 dkMacera, Aşk, Dram

Yönetmen: Paolo Virzì

Ülke: Fransa, İtalya

Oyuncular: Helen Mirren, Donald Sutherland, Kirsty Mitchell, Janel Moloney

Konusu: Güneşli bir yaz sabahı Ella ve John, The Leisure Seeker (Dinlence Peşinde) adını verdikleri eski karavanlarıyla yollara düşerler. Ziyarete gelen çocukları onları evde bulamayınca telaşla telefon edip geri gelmeleri konusunda ısrar etse de Ella ve John, bu seyahatlerinde kararlıdır. Yolculukları boyunca hayatı ve birbirlerini olan tutkularını yeniden keşfederler. Başlarına gelen tatlı talihsizlikleri her zamanki gibi beraber atlatan Ella ve John çifti için karavanlarında geçirdikleri her yeni gün hayata attıkları en güzel çalımdır.

11 Mays 2018, Cuma105 dkAşk, Dram

Yönetmen: Banu Kaptanoğulları

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Seda Kement, Serkan Gürkan, Fatih Küçük, Gülşah Yavuz, Tayfun Sav, Belkıs Akçil

Konusu: Birbirlerine ilk görüşte aşık olan Bulut ve Mavi, duygularını karşılıklı olarak paylaşmakta zorluk çekerler. Kimsenin bir diğerine aşkını ilan etmeye cesareti yoktur ve aralarından ilişki inişli çıkışlı bir şekilde ilerleyecektir.

30 Kasm -1, Pazartesi0 dkAşk, Dram, Aksiyon

Yönetmen: Mehmet Ali Gündoğdu

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Wilma Elles, Kerem Göğüş, Metin Yıldız, Esra Sönmezer, Haldun Boysan, Hüseyin Elmalıpınar, Murat Rızaoğlu

Konusu: Yarı Yol, kardeşten öte olan iki arkadaşın farklı yöne savrulan yaşamlarını konu ediyor. Benzer yaşantılara sahip iki arkadaş zamanla birbirleri için kardeşten öte olurlar. İkili hayatın tüm yükünü birlikte göğüsler. Fakat zaman ilerledikçe rüzgar ikisi için farklı yönde esmeye başlar. Farklı yollara savrulan iki arkadaştan biri adil bir kazanç, düzgün bir yaşam peşindedir. Diğeri ise güç, para ve itibar üçgeni içerisindedir. Yanlış hayatı seçen arkadaşın yürüdüğü yolun doğru olmadığını anlatmak isteyen diğer arkadaşı bunun için farklı bir yol dener ve sinemasal bir anlatımla karşı tarafa doğru yolu göstermeye çalışır. İki genç yaşadıkları hayatın sonuçlarını göreceklerdir.

30 Kasm -1, Pazartesi0 dkAşk, Dram

Yönetmen: Ry Russo-Young

Ülke: ABD

Oyuncular: Yara Shahidi, Charles Melton, Faith Logan

Konusu:

21 Aralk 2018, Cuma105 dkAşk, Dram

Yönetmen: Mustafa Uğur Yağcıoğlu

Ülke: Türkiye

Oyuncular: Çağlar Ertuğrul, Meriç Aral, Murat Aygen, Nilay Duru, Ege Aydan, Levent Sülün, Tuna Arman, Deniz Baytaş

Konusu: Emir, otuzlu yaşlarda yakışıklı, zengin, başarılı bir adamdır. Bir işçi ailesinin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir ve kendini çalışmaya adamıştır. Hayatında kalan her şeyi –annesi de dahil– geri plana atarak gece gündüz çalışmaktadır. Türkiye’nin en önemli yatırım bankalarından birinde yatırım danışmanı olarak çalışmaktadır. Çok çalışmış iş anlamında tam bir predatör olmuştur. Kimseye acımamış, insanlarla ilişki kurmayı öğrenme fırsatı olmadığından Emir’in içinde büyük bir boşluk oluşmuştur. Bir gece, Emir’in hayatı dünyanın en kötü sokak şarkıcısı Zeynep ile karşılaşmasıyla değişir ve ikisi de farkında olmadan birbirlerine yardım etmeye başlarlar.

22 Mart 2019, Cuma0 dkAşk, Aile, Gençlik

Yönetmen: Şevki Es, Faruk Aksoy

Ülke:

Oyuncular: Murat Serezli, Rabia Soytürk, Gürbey İleri, Sami Aksu, Hayal Köseoğlu, İdris Nebi Taşkan, Mekin Sezer

Konusu:

21 Aralk 2018, Cuma104 dkBilim-Kurgu, Aşk

Yönetmen: Drake Doremus

Ülke: ABD

Oyuncular: Ewan McGregor, Léa Seydoux, Theo James, Rashida Jones, Christina Aguilera, Miranda Otto

Konusu: Yakın bir gelecek… Sınırları zorlayan teknoloji ve algoritmalar, romantik ilişkileri bir bilime indirgemiştir. Bilgisayarda yapılan simülasyonlar ilişkilerin uyumunu ve ömrünü bulmakta; öte yandan şirketler tarafından dizayn edilen yapay zekalı sentetik eşler, insanlara romantik ilişkilerde aradığı her şeyi vermektedir. Cole ve Zoe, ideal android eşler tasarlayan ve bu teknolojiyi geliştiren bir şirkette çalışan iki mühendistir. Aralarındaki profesyonel ilişki, zamanla romantik bir boyuta evrilir. Fakat android robotlardan Ash’in de Zoe’ye ilgi duymaya başlaması, Zoe’nin bazı gerçeklerle yüzleşmesine yol açar.

24 Mays 2019, Cuma110 dkAşk, Fantastik, Dram

Yönetmen: Ali Abbasi

Ülke: Danimarka, İsveç

Oyuncular: Eva Melander, Eero Milonoff, Jörgen Thorsson, Ann Petrén

Konusu: Şüphelendiği, kendi kadar tuhaf bir adamı takıntı haline getiren Tina adındaki bir sınır polisinin sonunda kendi varlığını bile sorgulayacağı birtakım sırları öğrenişini anlatan Sınır aşk filmi, doğaüstü ve kara film ögelerini harmanlıyor.

15 Mart 2019, Cuma129 dkBilim-Kurgu, Aşk, Aksiyon

Yönetmen: Victor Danell

Ülke: İsveç

Oyuncular: Christoffer Nordenrot, Lisa Henni, Magnus Sundberg, Yngve Dahlberg, Pia Halvorsen, Krister Kern

Konusu: Kaos, yıkım ve ölüm. Dünya saldırı altında ve artık tek önceliğiniz hayatta kalmaya çalışmak. Alex, tüm bunların ortasında 12 yıl önce ayrıldığı ama asla unutamadığı ilk aşkı ile karşılaşır. Alex, zaman dolmadan geçmişten gelen pişmanlıklarını telafi edebilecek midir?