30 Kasm -1, Pazartesi0 dkKomedi

Yönetmen:

Ülke: ABD

Oyuncular:

Konusu:

30 Kasm -1, Pazartesi0 dkKomedi, Aksiyon

Yönetmen: Patrick Hughes

Ülke: ABD

Oyuncular: Kaley Cuoco, Woody Harrelson, Kevin Hart, Ellen Barkin, Lela Loren, Jasmine Mathews, Melanie Liburd

Konusu:

30 Kasm -1, Pazartesi0 dkRomantik-Komedi

Yönetmen:

Ülke: Türkiye

Oyuncular:

Konusu:

30 Kasm -1, Pazartesi102 dkKomedi

Yönetmen: Kay Cannon

Ülke: ABD

Oyuncular: Leslie Mann, Ike Barinholtz, John Cena

Konusu:

30 Kasm -1, Pazartesi90 dkFantastik, Komedi

Yönetmen:

Ülke: Belçika, Fransa

Oyuncular:

Konusu:

30 Kasm -1, Pazartesi113 dkKomedi

Yönetmen:

Ülke: Fransa

Oyuncular: Guillaume de Tonquedec

Konusu:

Yönetmen: Walt Dohrn, David P. Smith

Ülke: ABD

Oyuncular:

Konusu: Poppy ve Branch kendilerini daha önce bildiklerinin ötesindeki bir dünyaya götürecek olan bir macerada altı diyara dağılmış ve Funk, Country, Tekno, Klasik, Pop ve Rock olmak üzere altı farklı müzik türüne adanmış bir değil tam altı farklı Trol kabilesi olduklarını keşfediyorlar. Dünyaları çok daha büyük ve çok daha gürültülü bir hal almak üzere. Hard rock kraliyet üyesi olan Kraliçe Barb, babası Thrash Kralı’nın yardımıyla rock müziğinin egemenliğini sağlamak amacıyla diğer tüm müzik türlerini yok etmek ister. Poppy ve Branch de arkadaşları Biggie, Kaşmir, Saten, Cooper ve Elmas Adam ile birlikte bütün Trolleri hepsini hiçe saymak isteyen Barb’a karşı bir araya getirmek üzere diğer tüm diyarları ziyaret etmek ister.

30 Kasm -1, Pazartesi92 dkKomedi

Yönetmen: Lisa Addario, Joe Syracuse

Ülke: ABD

Oyuncular: Jason Biggs, Janet Montgomery, Ashley Tisdale, Bria L. Murphy, Jenny Mollen, Steven Weber

Konusu:

30 Kasm -1, Pazartesi91 dkKomedi

Yönetmen:

Ülke: ABD

Oyuncular: Christina Hendricks

Konusu:

30 Kasm -1, Pazartesi113 dkKomedi

Yönetmen: Lawrence Sher

Ülke: ABD

Oyuncular: Ving Rhames, Owen Wilson, Ed Helms, J.K. Simmons, Glenn Close

Konusu:

30 Kasm -1, Pazartesi105 dkKomedi, Dram

Yönetmen: Athina Rachel Tsangari

Ülke: Yunanistan

Oyuncular: Panos Koronis, Yorgos Pirpassopoulos, Sakis Rouvas, Makis Papadimitriou

Konusu: Bir grup adam kış sezonu balık avı için yatlarında seyahat etmektedir. Yolculukları sona ermek üzereyken mekanik bir problem yaşanır ve içlerinden birinin önerisiyle o çözülene dek Chevalier adı verilen oyunu oynamaya karar verirler. Vakit öldürmek için başladıkları bu oyun yolculuğun kalan kısmında herkesi etkisi altına alan esaslı bir yarışa dönüşecektir.

30 Kasm -1, Pazartesi0 dkKomedi

Yönetmen: Fred Wolf

Ülke: ABD

Oyuncular: Salma Hayek, Alec Baldwin, Joe Manganiello

Konusu:

30 Kasm -1, Pazartesi0 dkKomedi

Yönetmen:

Ülke: Türkiye

Oyuncular:

Konusu:

5 Temmuz 2019, Cuma130 dkMacera, Komedi, Aksiyon, 3 Boyutlu, IMAX

Yönetmen: Jon Watts

Ülke: ABD

Oyuncular: Tom Holland, Zendaya, Michael Keaton, Marisa Tomei, Jake Gyllenhaal, Samuel L. Jackson, Jon Favreau, Cobie Smulders, Martin Starr, Numan Acar, Tony Revolori, Jacob Batalon, Angourie Rice

Konusu: Evden uzakta, Peter’ın arkadaşlarını koruması, dünyayı kurtarması, sadece kendisinin ötesinden gelebileceği bir zorluğa göğüs germesi ve Örümcek-Adam’ın yazgısını kabullenmesi gerekecektir.

30 Kasm -1, Pazartesi90 dkMacera, Komedi, Aile

Yönetmen: Rob Letterman

Ülke: ABD

Oyuncular:

Konusu:

21 Ocak 2022, Cuma112 dkKomedi, Animasyon, 3 Boyutlu

Yönetmen: Garth Jennings

Ülke: ABD

Oyuncular:

Konusu: Hevesli koala Buster Moon ve yıldızlarla dolu hayvan sanatçıları, dünyanın pırıltılı eğlence başkentinde bugüne kadarki en göz kamaştırıcı sahne şovlarını hazırlıyor. Tek bir sorun vardır: Önce efsanevi müzik ikonu Bono’nun canlandırdığı dünyanın en münzevi rock yıldızını kendilerine katılması için ikna etmeleri gerekiyor. Buster ve ekibi, NewMoon Tiyatrosu’nu yerel bir başarıya ulaştırmıştır ama Buster’ın gözleri daha büyük ödüldedir; Muhteşem Redshore şehrindeki Crystal Tower Tiyatrosu’nda yeni bir gösteri sergilemek. Ama Buster ile bezgin anne domuz Rosita, rockçı oklu kirpi Ash, samimi goril Johnny, utangaç fil Meena ve elbette olağanüstü domuz provokatörü Gunter’dan oluşan ekibi, hiçbir bağlantıları olmadığı için acımasız kurt Jimmy Crystal tarafından yönetilen dünyaca ünlü Crystal Entertainment’ın ofislerine gizlice girmek zorunda kalır. Bay Crystal’ın dikkatini çekmek için umutsuz bir çabayla Gunter bir anda acayip bir fikir ortaya atar. Buster da hemen onaylar. Yeni gösterilerinde aslan rock yıldızı CLay Calloway’in yer alacağını vaat ederler. Ama sorun şudur ki Buster 10 yıl önce karısını kaybettikten sonra kendisini dünyadan soyutlayan ve o günden beri hiçbir yerde görülmeyen Clay’le hiç tanışmamıştır. Gunter, Buster’ın dünya dışı teatral şaheserini hayal etmesine yardım ederken ve Bay Crystal’ın baskısı ile kötü tehditleri artarken Buster, Clay’i bulmak ve sahneye dönmesi için ikna etmek üzere yola çıkar. Buster’ın en büyük başarısı olarak başlayan hayali müziğin en kırık kalbi bile onarıcı güce sahip olduğunun duygusal olarak anımsatıcısı olur.