Fast and Furious 9 setinden ilk kare...

Fast and Furious 9 setinden ilk kare...
Yayınlanma Tarihi: 16.07.2019 21:45 | Değiştirme Tarihi: 16.07.2019 21:45

22 Mayıs 2020 tarihinde izleyicisiyle buluşması merakla beklenen “Fast and Furious” serisinin  9. Filminin setinden bir kare paylaşıldı.

“Fast and Furious” serisinin vazgeçilmez karakteri Letty’i canlandıran Michelle Rodriguez'in doğum gününde çekilen toplu fotoğrafı, Ramsey karakterine hayat veren Nathalie Emmanuel sosyal medya üzerinden paylaştı. Ayrıca serinin başrol oyuncusu Vin Diesel’de kendi hesabından, doğumgününe dair bir video paylaştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Konusu henüz paylaşılmayan “Fast and Furious”un senaryosunu Daniel Casey, Chris Morgan ve Gary Scott Thompson kaleme alıyor. Merakla beklenen aksiyon filminin yönetmenliğini ise, önceki filmlerde de yönetmen koltuğunda yer alan Justin Lin üstleniyor.

Filmin ana karakteri Dominic Toretto’ya Vin Diesel, sevgilisi Letty’e Michelle Rodriguez, kardeşi Mia’ya ise Jordana Brewster, önceki filmlerde olduğu gibi hayat veriyor. Yine önceki filmlerde de ekipte yer alan Tej’e Ludacris,Roman’a Tyrese Gibson ve Ramsey’e Nathalie Emmanuel’de “Fast and Furious 9” da geri dönüyor. Ayrıca Shaw’un annesini canlandıran Helen Miren ve kötü karakterimiz Cipher’e hayat veren Charlize Theron’da serinin 9. Filminde yerlerini alıyor. (sinemalar.com)