En İyi Animeler

En iyi animeler, Japonların dünyaya armağanı olarak milyonlarca kişi tarafından büyük hayranlık içerisinde seyredilmektedir. Çizgi film gibi gözükse de küçük büyük herkese hîtap eden animeler listesini acunn.com olarak sizlere hazırladık.

Yayınlanma Tarihi: 29.09.2021 17:09
Değiştirme Tarihi: 29.09.2021 17:09
En İyi Animeler

Anime diziler ve filmler, Japonya'ya özgü çizim sanatlarıyla ortaya konulmuş ve ortaya çıkmıştır. Animation sözcüğünün kısaltılmışı olan animeler, uzun yıllardır tüm dünyayı kasıp kavuruyor. 

En çok izlenen ve beğenilen animeleri, IMDb puanlarına göre yer aldığı sırayla listeleyip, açıklamalarını sizler için hazırladık. Daha önce anime izlemeyenler için de bir hayli faydalı olacak en iyi animeler listesine göz atmanızda yarar var. 

EN İYİ ANİMELER LİSTESİ
 • Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009–2012)
 • Attack on Titan (2013–2022)
 • Hunter x Hunter (2011–2014)
 • Ölüm Defteri (Death Note) (2006–2007)
 • Ginga eiyû densetsu (1988–1997)
 • Mushishi: Zoku Shou (2014– )
 • Ginga: Nagareboshi gin (1986– )
 • Cowboy Bebop (1998–1999)
 • One Punch Man: Wanpanman (2015– )
 • Steins;Gate (2011–2015)
 • Fumetsu no Anata e (2021– )
 • Vinland Saga (2019– )
 • One Piece (1999– )
 • Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba (2019– )
 • Hajime No Ippo: Rising (2013– )
 • Haikyuu!! (2014–2020)
 • Hajime no Ippo: New Challenger (2009– )
 • Jujutsu Kaisen (2020– )
 • Code Geass: Lelouch of the Rebellion (2006–2012)
 • Slam Dunk: Suramu danku (1993–1996)
 • Hajime no ippo (2000–2002)
 • Kenpû Denki Berserk (1997–1998)
 • Dragon Ball Z (1996–2003)
 • Mirai shônen Konan (1978)
 • Fruits Basket (2019–2021)

25. Fruits Basket 

Haber ile ilgili metin girin!.

Fruits Basket konusu: Tohru Honda, annesini trafik kazası sonucu kaybetmiş bir lise öğrencisidir. Öksüz kalıp dedesiyle yaşamaya başlar ancak kendisine bir süreliği başka yer bulması gerekmektedir ve çadırda yaşamaya başlar. Kaldığı arazi okul arkadaşları olan Shigure Sohma ve Yuki Sohma'ya aittir. Bunu öğrenen Sohma'lar bir hayli şaşırırlar.

Tohru, arazide kalmak istediğini ve karşılığında ödeme yapmak istediğini söyler. Üzülen Sohma'lar, yemek pişirme ve işlerini yapması karşılığında Tohru'ya teklif yapıp, bir oda verirler. O gece bir toprak kayması sonucu çadırı, annesinin resmi ve okul kıyafetleri gömüldüğü için bu seçeneği kabul etmekten başka çaresi kalmaz.

Tohru, birlikte yaşadığı bu aileyle ilgili şoke eden bir sırrı zaman içerisinde öğrencektir. Sohma'lar karşı cinsten biri sarıldığı zaman veya strese girdikleri zaman Zodyak'a dönüşmektedirler. 

IMDb Puanı: 8,6
Tür: Romantizm, Komedi, Dram, Animasyon
Yayınladığı Yıllar: 2019-2021

24. Mirai shônen Konan 

Haber ile ilgili metin girin!.

Dünya nükleer bir silah ile yok olma tehlikesi geçirmiştir. Verimli tarlalar ve bitkiler yok olmuş ve geriye bomboş araziler kalmıştır. Yıllar sonra Conan dünyaya gelmiştir. Conan, güçlü ve hızlı bir çocuktur. Conan tesadüf eseri Lana ile tanışır. Lana'nın peşinde birileri vardır. Conan, onu koruyacağını ve yanında kalacağını sözünü vermiştir. İkilinin aşkı ve dostu, birlikte çıktıkları bu kader yolculuğu anlatılmaktadır Mirai Shônen Konan'da...

IMDb Puanı: 8,7
Tür: Komedi, Macera, Animasyon
Yayınladığı Yıllar: 1978

23. Dragon Ball Z 

Haber ile ilgili metin girin!.

Ülkemizde de sık sık ekranlara gelen Dragon Ball Z, 1996-2003 yılları arasında yayınlanmış ve bir hayli ilgi çekmiştir. En iyi animeler arasında yer alan Dragon Ball Z, Goku ve arkadaşları, dünya dışı varlıklara karşı dünyayı savunmaktadır.

IMDb Puanı: 8,7
Tür: Macera, Animasyon, Aksiyon
Yayınladığı Yıllar: 1996-2003

22. Kenpû Denki Berserk 

Haber ile ilgili metin girin!.

Guts, karizmatik Griffith tarafından yönetilen 'The Band of the Hawk' adlı paralı asker grubuyla güçlerini birleştiren ve kraliyet sarayına girerken onlarla savaşan yetenekli bir kılıç ustasıdır.

IMDb Puanı: 8,7
Tür: Macera, Animasyon, Aksiyon
Yayınladığı Yıllar: 1996-1997

21. Hajime no ippo 

Haber ile ilgili metin girin!.

Japonya'da sıradan bir lise öğrencisi olan Makunouchi Ippo, zamanın çoğunu balıkçılık yapan ailesiyle birlikte çalışarak geçirmektedir. Gençliğinin en güzel yıllarında bu işi yapan Ippo, okulda da öğrenciler tarafından zorbalığa maruz kalmaktadır. Çünkü balıkçıda çalıştığı için kötü kokmaktadır. Zorluklar içerisinde hayatına devam eden Ippo, yine öğrencilerin zorbalığına maruz kaldığı bir anda Takamura isimli bir boksör tarafından kurtarılır. Ippo'nun hayatı bu andan sonra değişecektir. 

IMDb Puanı: 8,7
Tür: Animasyon Aksiyon, Komedi
Yayınladığı Yıllar: 2000-2002

20. Slam Dunk: Suramu danku 

Haber ile ilgili metin girin!.

Agresif ve kızlarla ilgili konularda başarısız bir öğrenci olan Hanamiçi Sakuragi, Shohoku Lisesi'ne yeni başlamıştır. Burada Haruko isimli bir kızla tanışan Hanamiçi, basketbola başlamaya karar verir. Bir hayli atletik olan Sakuragi'nin basketbolla ilgili teorik bilgisi sıfırdır. Bir şekilde okul takımına girer ve Haruko'yu etkileyebilmek için azimle çalışmaya başlar. 

IMDb Puanı: 8,7
Tür: Animasyon, Komedi, Dram
Yayınladığı Yıllar: 1993–1996

19. Code Geass: Lelouch of the Rebellion 

Haber ile ilgili metin girin!.

2010 yılında Britanya İmparatorluğu ile Japonya savaşa girer. Japonya, bu savaşta elinde 'Knightmare Frame' isimli bir silah bulunduran Britanya'ya karşı hiçbir şe yapamayarak mağlup olur. Japonya'nın adı artık 'Alan 11'dir, vatandaşlarına da 11'ler denilir. Japonya'da yaşayan Britanyalı Lelouch, Britanya’yı yok edeceğine yemin eder.

Savaşın üzerinden 7 yıl geçmiştir. Lelouch ise lise öğrencisidir. Teröristler, içerisinde askeri sırların olduğu bir kamyonu çalar ancak kaza yaparlar. Buna şahit olan Lelouch, kamyonun yanına gittiğinde bir ses duyar ve içine bakarken mahsur kalır. 

Bu sırada kamyon yeniden hareketlenir ve Britanya askerli tarafından kovalanır. Lelouch yakalanır ve onu yakalayan çocukluk arkadaşı Suzaku'dur. Kamyonun kapalı olan bölmesi açılır ve içerisinde gizemli bir kız çıkacaktır. Britanya askerleri Lelouch ve kızı kıskıvrak yakalar. Suzaku, Lelouch'un vurulmasına engel olmak isterken kendisi vurulur.

Lelouch’un öldürülmesine engel olmak isteyen kız da vurulur, ölmeden önce Lelouch’a özel bir güç “GEASS” verir. Lelouch, bu gücü Britanya İmparatorluğunu yok etmek için kullanmaya karar verir.

IMDb Puanı: 8,7
Tür: Animasyon, Dram, Aksiyon
Yayınladığı Yıllar: 2006–2012

18. Jujutsu Kaisen 

Haber ile ilgili metin girin!.

Arkadaşını kurtarmak için lanetli bir tılsımı (bir iblis parmağı) yutan çocuk, kendisi de lanetlenir. Lanetin ortadan kalkmasının yolunu arayan çocuk, iblisin diğer parçalarını bulmaya girişir. Parçaları bulabilmek için ve lanetleri def etmek için büyülücülük okulunun yolunu tutacaktır. 

IMDb Puanı: 8,7
Tür: Animasyon, Macera, Aksiyon
Yayınladığı Yıllar: 2020-

17. Hajime no Ippo: New Challenger 

Haber ile ilgili metin girin!.

2000-2002 yılları arasında yayınlanan  Hajime no ippo'nun devamı niteliğindeki bu yapım, en iyi animeler listesinde yer almaktadır. Şimdiye kadarki en büyük mücadelesine girişen Ippo, rakibi Miyata'ya karşı unvanını korumaya çalışacaktır. Öte yandan Takamura ise dünya şampiyonluğu için dünya şampiyonu Brian Hawk ile karşı karşıya gelecektir.

IMDb Puanı: 8,7
Tür: Animasyon, Komedi, Aksiyon
Yayınladığı Yıllar: 2009

16. Haikyuu!! 

Haber ile ilgili metin girin!.

Ortaokul öğrencisi Hinata Shoyo, televziyon izlerken voleybolun ulusal şampiyonlarını görür ve bu spora aşık olur. Boyu kısa olmasına rağmen, yeteneğiyle Küçük Dev lakabını alan oyuncunun izinden gitmeye karar verir. Okulunda bir voleybol takımı kurar ve kendi kendine çalışır. 

Takıma 3 üye katılır ve ortaokulun son yılında, zor bela takım kurulur. Hinata Shoyo'nun takımı, ilk maçında turnuvanın favorisi olan takıma yenilir. Mağlubiyetin verdiği üzüntüyle perişan olan Hinata ve arkadaşları, galibiyet için kendilerine söz verirler ve hikayeleri de bu şekilde başlar. 

IMDb Puanı: 8,7
Tür: Animasyon, Komedi, Aksiyon
Yayınladığı Yıllar: 2014–2020

15. Hajime No Ippo: Rising

Haber ile ilgili metin girin!.

Kahramanımız Ippo, Japonya'da Tüy Siklet kategorisinde şampiyondur ve unvanını güçlü rakiplerine karşı korumaya çalışacaktır. Onu boksla tanıştıran Takamura ise orta sıklette WBC unvanı için mücadele verir. Dövüşçülerimizin yanı sıra Aoki de bu kez hafif siklet unvanı için ter dökecektir.

IMDb Puanı: 8,7
Tür: Animasyon, Komedi, Aksiyon
Yayınladığı Yıllar: 2013

14. Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba 

Haber ile ilgili metin girin!.

Demon Slayer: Kimetsu NO Yaiba en iyi animeler içerisinde yer almaktadır. Bu animede, ormanlarda yaşayan ve insan yiyen şeytanların olduğuna inanan bir kasaba anlatılmaktadır. Kasaba halkı bu nedenle geceleri dışarı adımını atmamaktadır. İnanışa göre, iblis avcısı geceleri bu şeytanları avlamaktadır. 

Genç Tanjirou, babasının ölümü sonrası ailesine bakmaya başlamıştır. Büyük trajedi yaşayan Tanjirou, buna rağmen mutluluğu da bulmuştur. Ancak bu da uzun sürmez. Çünkü Tanjirou'nun ailesi katledilir ve kız kardeşi Nezuko bir iblise dönüşür. Ancak Nezuko yine de insani duygular ve düşünce belirtileri göstermektedir. Tüm bunlar Tanjirou'yu şeytanlarla savaşmaya iter ve kız kardeşini yeniden insana dönüştürme arayışına sokar.

IMDb Puanı: 8,7
Tür: Animasyon, Macera, Aksiyon
Yayınladığı Yıllar: 2019

13. One Piece

Haber ile ilgili metin girin!.

Luffy, çocukluğundan bu yana korsan olmak istemektedir. One Piece konusu da Luffy'nin bu isteğini gerçekleştirme yolunda yaşadığı maceraları anlatmaktadır. Luffy'nin macerası East Blue Denizi'nden başlar ve One Piece adı verilen hazinenin olduğu Grand Line'a kadar gidecektir. Bu yolculukta, korsanlık için gemiye tayfasını da toplamaktadır. 

Luffy ve tayfası, hayallerinin peşlerinde ilerlerken başka korsanlarla, suç örgütleriyle, kelle avcılarıyla ve türlü düşmanlarla karşılaşırlar.

IMDb Puanı: 8,8
Tür: Animasyon, Macera, Aksiyon
Yayınladığı Yıllar: 1999

12. Vinland Saga 

Haber ile ilgili metin girin!.

Vinland Saga konusu: Vinland Saga, Vikingler temasını işleyen bir animedir. Thorfinn'in babası paralı askerler tarafından katledilir. Thorfinn, babasını öldüren adamlar tarafından yetiştirilir ve etrafına dehşet saçan bir savaşçıya dönüşür. Ancak babasının intikamını da unutmaz ve düşman grubun lideri ASkeladd'ı öldürmek için fırsat kollar. Thorfinn'in babasının katilleriyle birlikte olmasının tek nedeni, köleliğin olmadığı bereketli batı topraklarında yaşama hayalidir. 

IMDb Puanı: 8,8
Tür: Animasyon, Macera, Aksiyon
Yayınladığı Yıllar: 2019

11. Fumetsu no Anata e

Haber ile ilgili metin girin!.

Fushi, gizemli ve ölümsüz bir varlıktır. Tüm duygularından yoksun şekilde, kimliksiz olarak dünyay gönderilir. Fushi'nin bir özelliği de çevresinde yüksek enerji sahibi nesnelerin şeklini alabilmesidir. Şekilden şekle giren Fushi, uçsuz bucaksız bir tundrada gezerken, bir çocukla tanışır ve onun formuna girerek insanlarla yaşamayı, sevgiyi saygıyı öğnerek büyümeye başlar. 

Fushi'nin Knocker isimli bir düşmanı vardır ve bir gün onunla karşılaşır. Bu sebeple, sevdiklerinden ayrı kalır. Bu hikaye, seçtiği yolda güçlü bir şekilde ilerleyen Fushi'nin, yepyeni deneyimlerle dolu ebedi yolculuğunu konu almaktadır.

IMDb Puanı: 8,8
Tür: Animasyon, Macera, Dram
Yayınladığı Yıllar: 2021

10. Steins;Gate 

Haber ile ilgili metin girin!.

En iyi animeler içerisinde Stein;Gate'i de koymamak haksızlık olur. Yüksek IMDb puanıyla dikkat çeken Steins;Gate, zamandda yolculuk temasını işlemektedir. Anime, üniversite öğrencisi bir genç ve arkadaşlarının, kötü emelleri olan bir organizasyona karşı verdikleri mücadeleyi anlatmaktadır. 

IMDb Puanı: 8,8
Tür: Animasyon, Komedi, Dram
Yayınladığı Yıllar: 2011–2015

9. One Punch Man: Wanpanman 

Haber ile ilgili metin girin!.

One Punch Man konusu: Saitma, süper kahramanlarla dolu bir dünyada eşi benzeri bulunmayan kahramanlardan biridir. Tek yumrukla karşısına çıkan düşmanları alt edebilmektedir. Ancak hayatta bir amacı kalmayan Saitma, bu durumdan yakınmaktadır. 

İnsanların ona saygı duymasını ister ancak bu isteği karşılıksız kalır, çünkü saygı duyulası tavırları yoktur. 

Bu hayatı da sevmeyen Saitma, süper gücünü kontrol edebilmek için aldığı bir eğitim sırasında tüm saçlarını kaybeder ve şimdi yeni maceralara doğru yol alacaktır.

IMDb Puanı: 8,8
Tür: Animasyon, Komedi, Aksiyon
Yayınladığı Yıllar: 2015-

8. Cowboy Bebop 

Haber ile ilgili metin girin!.

Cowboy Bebop animesinde, 2071 yılında uzay gemileriyle seyahat eden ödül avcılarının maceraları anlatılır. Tüm zamanların en iyi animeleri arasında gösterilen Cowboy Bebop, karakterleri konusu ve müzikleriyle eşsiz bir klasiktir. 

IMDb Puanı: 8,9
Tür: Animasyon, Macera, Aksiyon
Yayınladığı Yıllar: 1998–1999

7. Ginga: Nagareboshi gin 

Haber ile ilgili metin girin!.

En iyi animeleri ele aldığımız içeriğimizde 7. sıradayız. Ginga: Nagareboshi gin, sahibini bırakıp vahşi bir köpek sürüsüne katılan Akita Inu cinsi köpeğin hikayesini anlatmaktadır. Bu sürü, dehşet saçan bir ayıya karşı savaşacaktır. 

IMDb Puanı: 8,9
Tür: Animasyon, Macera, Aksiyon
Yayınladığı Yıllar: 1986

6. Mushishi: Zoku Shou 

Haber ile ilgili metin girin!.

İlk kez 2005 yılında yayınlanan Mushishi animesinin ikinci sezonu yani devamı olarak kurgulanan Mushishi: Zoku Shou ana konusu Mushi adı verilen varlıklardır. Ginko isimli Mushi ustası, mushileri incelemek için köyden köye dolaşmaktadır ve başı dertte olan insanlara yardım etmeye çalışmaktadır. 

IMDb Puanı: 8,9
Tür: Animasyon, Dram, Fantezi
Yayınladığı Yıllar: 2014

5. Ginga eiyû densetsu ( Legend of the Galactic Heroes )

Haber ile ilgili metin girin!.

Ginga eiyû densetsu yani Legend of the Galactic Heroes, kaynakları tükenen dünyadan ayrılan ve tüm galaksiye yayılan insanların hikayesini anlatır. Gelecekte geçen animede insanlar, galaksiye hükmederler ancak davranışlarından en ufak bir değişlik yoktur. Dünya'nın yok olmasına neden olan tüm hırs, bencillik, öfke, kibir, şehvet burada da devam etmektedir. 

Öte yandan galakside 150 yıldır devam eden bir savaş vardır, savaşta da iki süper güç mevcuttur: Galaktik İmparatorluk ve Hür Gezegenler Birliği. Savaş uğruna binlerce uzay gemisi ve milyonlarca da asker karşı karşıya gelmiştir. Hikaye de tam burada başlamaktadır.

IMDb Puanı: 9.0
Tür: Animasyon, Dram, Bilim Kurgu
Yayınladığı Yıllar: 1988–1997

4. Death Note (Ölüm Defteri) 

Haber ile ilgili metin girin!.

Ölüm Defteri, daha önce anime izlememiş olanların bile bir şekilde duyup az çok hikayesine hakim olduğu bir başyapıttır. Konusu ise bir hayli ilginçttir diğer en iyi animelerde olduğu gibi...

Lisede başarılı bir öğrenci olan Yagami Light, işlenen cinayetlerden ve yozlaşmadan bıkmıştır. Onun için en önemli şey ise adalettir. Bir şinigami olan Ryuk ise, Şinigami Dünyası'nda yaşamaktan sıkılmıştır ve eğlenmek için iki Ölüm Defteri'nden birini dünyaya fırlatır. Defter, Light tarafından bulunur.

Defteri açan Light ilk olarak animeleri okur. Kurallar içerisinde 'Bu deftere ismi yazılan kişi ölür' cümlesini okur ancak bunun bir şaka olduğunu düşünür. Fakat defteri yanına alacaktır. Eve gelir ve haberlerde rehine haberi izlemektedir. 

Şüphelinin ismi ayan beyan verilmiştir televizyonda. Light, biraz şüpheye düşse de adamın ismini yazar ve 40 saniye sonra televizyondan duyduklarıyla şoka uğrar. Şüpheli kalp krizi sonucu ölmüştür. Light, bu defterin gerçek olduğuna inanmıştır ve defter aracılığıyla dünyadaki adaleti sağlamak için harekete geçmiştir.

Light artık dünyanın yeni tanrısı olmak istemektedir. Ancak hesap edemediği bir şey olur. Suçluların sürekli kalp kriziyle ölmesi, insanlarda şüphe uyandırır ve bu ölümlerin tesadüf olmadığı hissedilir. Halk ikiye bölünür; Light'ın yaptıklarını destekleyenler ve desteklemeyenler olarak. 

Ve sonunda Interpol, bu ölümler üzerine soruşturma başlatır ve Light'ın peşine dedektif L'yi takar...

IMDb Puanı: 9.0
Tür: Animasyon, Dram, Suç
Yayınladığı Yıllar: 2006-2007

3. Hunter x Hunter 

Haber ile ilgili metin girin!.

Hunter x Hunter Konusu: 12 yaşında bir çocuk olan Gon Freecs, ufak bir adada hayatını sürmekte ve babasının da öldüğüne inanmaktadır. Bir gün, babasının ölmediğini ve dünyanın da en iyi avcılarından biri olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Bu gerçek sonrası babasını bulmak için avcı sınavına katılmaya karar verir. Sanıldığı kadar kolay olmayan bu sınavda yüzlerce kişiyle karşı karşıya gelen Gon, avcı olabilecek midir?

IMDb Puanı: 9.0
Tür: Animasyon, Macera, Aksiyon
Yayınladığı Yıllar: 2011–2014

2. Attack on Titan

Haber ile ilgili metin girin!.

İnsanların neredeyse tamamı birkaç yüzyıl önce devler tarafından yok edilmiştir. Küçük bir grup insan ise, devleredn uzak, yüksek duvarlarla çevrili bir şehirde hayatta kalmaya çalışmaktadırlar. Aradan 100 yıl geçmiştir ve şehirde hiç deve rastlanılmamıştır. Eren ve kız kardeşi Mikasa bir gün, şehrin duvarlarının bir dev tarafından yıkıldığını görürler. Devler şehire akın etmeye başlar ve iki çocuk annelerinin devler tarafından yiyilişini izler. Eren her bir devi öldürüp tüm insanlığın intikamını alacağına yemin eder.

IMDb Puanı: 9.0
Tür: Animasyon, Macera, Aksiyon
Yayınladığı Yıllar: 2013–2022

1. Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009–2012)

Haber ile ilgili metin girin!.

En iyi animeler içerisinde IMDB üzerinde en yüksek puana sahip yapım Fullmetal Alchemist: Brotherhood olarak karşımıza çıkmaktadır. Pek çok kişi için de en iyi animedir aynı zamanda... 

İki küçük kardeş olan Edric ile Alphonse'un simyacı olan babaları evi terk eder ve iki kardeşi anneleri büyütür. Kardeşlere, babalarından çok sayıda kitap kalmıştır ve onlar da bu kitapları okuyarak simyayı öğrenirler.

Anneleri, babalarının evi terk etmesinden 1 yıl sonra hayatını kaybeder. Kardeşler, simyayı daha iyi öğrenmek için evlerinden ayrılırlar. Amaçları, öğrendikleri bilgilerle annelerini yeniden diriltmektir. Uzun bir eğitim alırlar ve öğrendiklerini uygulamak için eve dönerler.

Deney esnasında annenin ruhu karşılığında Alphonse ve Edward bacaklarını kaybederler. Anneleri geri dönmüştür ama insana benzememektedir ve sürekli 'Lütfen beni öldürün' sözünü tekrarlamaktadır. 

Edward, kanlar içinde hayattaki tek yoldaşı kardeşinin ruhunu bir zırha bağlar ve bunun karşılığında da kolunu feda eder. İki çocuk şoku atlattıktan sonra tek hedefleri kalmıştır. Vücutlarını geri almak!

IMDb Puanı: 9.0
Tür: Animasyon, Macera, Aksiyon
Yayınladığı Yıllar: 2009-2012

EN İYİ SAVAŞ FİLMLERİ

EN İYİ BİLİM KURGU FİLMLERİ

EN İYİ TÜRK FİLMLERİ

EN İYİ KOMEDİ TÜRK FİLMLERİ 

EN İYİ ANİMASYON FİLMLERİ

EN İYİ KORKU FİLMLERİ 

EN İYİ YABANCI DİZİLER

EN İYİ DRAM FİLMLERİ 

EN İYİ HİNT FİLMLERİ

EN İYİ AŞK FİLMLERİ 

EN İYİ KORE DİZİLERİ

Menuler: 774 775 776 780 777 778 779 788 789