Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
En Çok Android’li Akıllı Telefonu Kim Üretiyor?

En Çok Android’li Akıllı Telefonu Kim Üretiyor?

Mobil dünyanın en çok tercih edilen işletim sistemi konumunda bulunan Android’in pazar payı her geçen gün müthiş bir hızla artıyor.

20.05.2012 18:23

Mobil dünyanın en çok tercih edilen işletim sistemi konumunda bulunan Android’in pazar payı her geçen gün müthiş bir hızla artıyor. Ülkemizde henüz Symbian’ın üstünlüğü devam ediyor olsa da çok kısa bir süre içersinde Android’in liderliği devralacağını ön görmek hayalci bir yaklaşım olmayacaktır.

Haber ile ilgili metin girin!.Samsung'un Payı %40 Peki Android’in lokomotif üreticisi kim? Bu konuda oklar, şu sıralar Samsung Galaxy S3 ile bir hayli meşgul olan Samsung’u gösteriyor. Dünya çapında %56’lık bir pazar payı bulunan Android’li akıllı telefonların %40’lık kısmını tek başına Samsung üretiyor. Akıllı telefon pazarındaki hakim konumuna rağmen tablet bilgisayar söz konusu olduğunda iPad’in sağlam bir konumu bulunuyor. Dolayısıyla ilerleyen süreç için hem Samsung hem de Google cephesinden tablet bilgisayar pazarına yönelik ciddi hamleler bekleniyor. >> Uygun Fiyatlı Akıllı TelefonlarYazıya ulaşmak için tıklayın
Yorumlar | 0
üye profil