Dwayne Johnson Hızlı ve Öfkeli’ye hiçbir zaman geri dönmeyeceğini söyledi

Ünlü aktör Dwayne Johnson, Vin Diesel’den gelen Hızlı ve Öfkeli kadrosuna katılma çağrısını reddetti. Vin Diesel’in kendisine sosyal medya üzerinden çağrıda bulunmasını ise “manipülasyon” diyerek eleştirdi.

Yayınlanma Tarihi: 30.12.2021 14:01
Değiştirme Tarihi: 30.12.2021 14:15
Dwayne Johnson Hızlı ve Öfkeli’ye hiçbir zaman geri dönmeyeceğini söyledi

Kasım ayında Vin Diesel, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Dwayne Johnson’ı gizli ajan Lucas Hobbs rolü için bir sonraki filmde yer almaya davet etmişti. Paylaşımında, çocuklarının Johnson’a ‘Dwayne Amca’ diye hitap ettiğini yazmış ve hayatını kaybeden oyuncu Paul Walker’a olan sözünü tutarak onuncu ve en iyi Hızlı ve Öfkeli filmini çekeceğini ifade etmişti.

Seriye geri dönmek gibi bir niyeti olmadığını kesin bir şekilde ifade eden Dwayne Johnson, CNN ile yaptığı röportajda bu konuya değindi. Johnson, ikili arasında bu konuyla ilgili özel bir konuşma geçmesine rağmen Vin Diesel’in sosyal medyadan paylaşım yapmasını eleştirdi.

“Seriye asla dönmeyeceğim”

49 yaşındaki aktör Johnson, Vin Diesel’in paylaşımının üzerine oldukça şaşırdığını ifade etti ve oyuncuyu eleştirdi. CNN’e verdiği röportajda “Geçtiğimiz yaz Vin ile iletişime geçtik. Ona seriye dönmeyeceğimi söyledim. Ekibe her zaman destek olacağımı, serinin başarısını dilediğimi, ama seriye dönme ihtimalim olmadığını da söyledim. Vin’in paylaşımı onun manipülasyonunun bir örneği. Çocuklarından ve Paul Walker’ın ölümünden bahsetmesinden hoşlanmadım. Aylar önce bu konuyu aramızda konuşmuş ve net bir sonuca varmıştık.” ifadelerini kullandı.

Johnson ve Diesel arasındaki anlaşmazlık ilk olarak 2016 yılında, serinin sekizinci filminin çekimleri sırasında ortaya çıkmıştı. Johnson, daha sonradan sildiği bir Instagram paylaşımında kadın oyuncu arkadaşlarını övmüş, erkek oyuncular hakkında ‘bazılarının profesyonel davranmadığına’ dair eleştiride bulunmuştu.

İlgili Sayfalar: Sinema