Deadpool hayranlarına sevindirici haber! Üçüncü film geliyor…

Deadpool hayranlarına sevindirici haber! Üçüncü film geliyor…
Yayınlanma Tarihi: 26.01.2019 20:20 | Değiştirme Tarihi: 26.01.2019 20:20

20th Century Fox bünyesinde çekilen ve bir Marvel anti-kahramanı olan Deadpool'u konu edinen iki filmin ardından üçüncü filmin de yolda olduğu haberleri resmi olarak duyuruldu

Filmin başrolünde yer alan Ryan Reynolds ise Deadpool 3 hakkında ilk detayı filmin hayranlarıyla paylaştı.

Deadpool 3 hakkında birkaç ayrıntıyı paylaşan Ryan Reynolds, hikayenin ilerleyiş şekliyle ilgili açıklamada bulundu. Deadpool 2'nun Çin prömiyerinde konuşan Reynolds gelecek devam halkasının geliştirilme aşamasında olduğunu belirtti.

Deadpool 3 geliyor!

Disney ve Fox partnerliği ile gelecek filmin çekim aşamasına geçme sürecinin bir miktar sekteye uğradığını ifade eden oyuncu, yine de filmin planladıkları gibi olacağını söyledi. Planlananlar arasında ise üçüncü Deadpool filminin, ilk iki filmden tamamen farklı bir yöne doğru gitmesi bulunuyor.

Ancak uzun süredir ekranlarda yer alan herhangi bir karakterin farklı bir şekilde yazılması ya da değiştirilmesinin çok güç olacağını belirtti. Dünya çapında 743.000.000 dolar gişe hasılatı elde ederek gelmiş gelmiş en yüksek R-rated (18+) film olma ünvanına sahip olan Deadpool 2, elde ettiği tüm gelire rağmen ilk film kadar beğeni toplayamamıştı.

Deadpool 3 filminin ise konusu, oyuncu kadrosunda kimlerin yer alacağı ve filmi kimin yöneteceği henüz bilinenler arasında yer almıyor.