Marvel'dan sevenlerine müjde! Kütüphanesini ücretsiz erişime açtı

Koronavirüs nedeni ile devam eden sosyal izolasyon sürecinde birçok şirket, zamanını evde geçirenler için yeni kararlar alıyordu ve son kararı ile Marvel da bu karavana eklendi. Zamanını daha verimli ve keyifli geçirmek isteyen sevenleri için çizgi romanlarını ücretsiz erişime açan Marvel, yüzleri güldürdü. 

Yayınlanma Tarihi: 14.04.2020 15:45
Değiştirme Tarihi: 14.04.2020 15:46
Marvel'dan sevenlerine müjde! Kütüphanesini ücretsiz erişime açtı

Dünya genelinde 1 milyon 500 binden fazla insanı etkisi altına alan koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında, sosyal izolasyon en çözümcül olan seçeneklerden biriyken; sanat ve eğlence dünyası da evde kalanlar için her gün yeni online alternatifler üretmeye devam ediyor.

Son olarak Marvel​’ın resmi dijital yayın abonelik hizmeti olan Marvel Unlimited, önceki günlerde pandemi nedeniyle evde kendini izole edenler için kütüphanesini açtığını duyurdu.

Platformun Marvel’ın internet sitesinde paylaştığı haberde aralarında Avengers, Spider-Man, Black Widow ve Captain America'nın da yer aldığı birçok ikonik kahramanın öyküleri ücretsiz olarak okunabilecek. Çizgi roman severler, bu romanlara 4 Mayıs tarihine kadar Ios ve Android cihazlarına indirerek ulaşabilirler.