Christopher Nolan'ın merakla beklenen filmi "Tenet" süresiz olarak ertelenmişti. Yeni vizyon tarihi belli oldu

Herkesin merakla beklediği ve sinemalar için de muhteşem bir dönüş olacağı düşünülen Christopher Nolan imzalı "Tenet" filmi ile ilgili yeni bir gelişme yaşanmış; yapım şirketi Warner Bros., pandemi sebebiyle ertelenen ve vizyon tarihi sıklıkla güncellenen "Tenet" filminin süresiz olarak ertelendiğini duyurmuştu. Bunun üzerine yapılan yeni açıklamaya göre ise filmin yeni bir vizyon tarihi belli oldu! Peki, "Tenet" filminin vizyon tarihi ne zaman? Tenet filmi ne zaman sinemalarda olacak? İşte "Tenet" filminin  yeni vizyon tarihi... 

Yayınlanma Tarihi: 28.07.2020 13:00
Değiştirme Tarihi: 28.07.2020 13:01
Christopher Nolan'ın merakla beklenen filmi 'Tenet' süresiz olarak ertelenmişti. Yeni vizyon tarihi belli oldu

Tenet filminin süresiz olarak ertelenmesi haberi sinema dünyasına bomba gibi düşmüştü! Başrollerini John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki gibi isimlerin paylaştığı, yönetmen koltuğuna Christopher Nolan'ın oturduğu Tenet filmi, pandemi nedeniyle tekrar ertelenerek sinemaseverlerin heyecanlı bekleyişini daha ileri bir tarihe taşıdı. Tenet filminin ne zamana ertelendiği ve Tenet filminin vizyon tarihinin ne zaman belli olacağı merak edilirken; yeni bir açıklama nihayetinde geldi ve Tenet filminin yeni tarihi açıklandı! Detaylar haberimizde...

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Warner Bros., Tenet filmini vizyon takviminden çıkardığını açıkladı, sinema salonlarına verilen uzun aranın ardından Christopher Nolan’ın bilimkurgu filmi ile muhteşem bir dönüş yaşanması planlanırken; Tenet filminin süresiz olarak ertelenmesi akıllarda soru işaretleri oluşturdu. 

Tenet filminin ilk vizyon tarihinin 17 Temmuz 2020 olarak belirlenmesinin ardından son olarak 12  Ağustos 2020’ye ertelenen filmin, takvimden o dönem için çıkarıldığı ve film için yeni bir vizyon tarihi belirlenmediği, filmin süresiz olarak ertelendiği söylenmişti.

 

TENET FİLMİNİN YENİ VİZYON TARİHİ İLE İLGİLİ SICAK GELİŞME!

Tenet filminin süresiz olarak ertelenmesi ve yeni vizyon tarihi hakkında net bir bilgi olmaması filmi merakla bekleyenler için büyük bir belirsizlikti. Yapılan son açıklamaya göre Türkiye'nin de dahil olduğu birçok ülkede Tenet filminin yeni vizyon tarihi 26 Ağustos 2020 olarak belirlendi!

Tenet filmi 26 Ağustos'ta sinemaseverler ile buluşacak!

 

Haber ile ilgili metin girin!.