Cem Yılmaz, "Erşan Kuneri" ile ilgili açıklama yaptı! İşte, Netflix'te yayınlanacak diziye dair yeni detaylar!

Cem Yılmaz'ın yeni projesi "Erşan Kuneri", herkes tarafından oldukça merak ediliyor ve dizi ile ilgili detayların açıklanması bekleniyordu. Daha önce verilen bilgilere göre, Netflix'te yayınlanması planlanan bir dizi olarak sürdürülen projeye dair yeni detaylar paylaşıldı! Cem Yılmaz, Erşan Kuneri dizisi ile ilgili oldukça dikkat çekici açıklamalarda bulundu! Peki, Erşan Kuneri ne zaman Netflix'te olacak? Erşan Kuneri'nin konusu ne olacak? Erşan Kuneri dizisi kaç bölümden oluşacak? Erşan Kuneri kimdir? İşte, detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 08.10.2020 13:37
Değiştirme Tarihi: 08.10.2020 13:37
Cem Yılmaz, 'Erşan Kuneri' ile ilgili açıklama yaptı! İşte, Netflix'te yayınlanacak diziye dair yeni detaylar!

Uzun süredir "Erşan Kuneri" projesi ile dikkatleri üzerine çeken Cem Yılmaz, herkesin ilgi ile beklediği diziye dair yeni açıklamalarda bulundu. G.O.R.A. filmi ile akıllara kazınan bir karakter olan Erşan Kuneri, daha sonrasında Arif V 216'da tekrar izleyici ile buluşmuştu;  filmin hayranları tarafından şimdiden ilgi ile araştırılmaya başlanan dizide, Erşan Kuneri'nin hikayesi de merak edilenler arasında yerini aldı. Cem Yılmaz'ın yaptığı açıklama ise, diziyi merak ile bekleyenleri daha da heyecanlandırdı! Peki, Erşan Kuneri nerede yayınlanacak? Erşan Kuneri kaç bölümden oluşacak ve ne zaman yayınlanacak? Erşan Kuneri kimdir? Detaylar haberimizde...

Haber ile ilgili metin girin!.

"ERŞAN KUNERİ, İLK SEKİZ BÖLÜMÜ İLK NETFLİX'TE OLACAK!"
Katıldığı bir televizyon programında yeni projesine dair ayrıntıları paylaşan Cem Yılmaz, Erşan Kuneri karakteri için hazırladığı dizinin şimdilik 8 bölümden oluştuğunu ve dizinin izleyicisi ile Netflix'te buluşacağını söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

"TUTARSA..."
Cem Yılmaz, herkes tarafından merak edilen ve gündeme oturan proje ile ilgili:

 "İlk defa bir dizi yapmak istiyorum. Sezon tasarımıyla yapılmış bir şey olacak. Eğer ilk sezon tutarsa neden bir sekiz bölüm daha yapmayalım. İçinde sürpriz formatlar da barındıran bir komedi şovu olacak"  açıklamasında bulundu.

ERŞAN KUNERİ KİMDİR? 

Erşan Kuneri, G.O.R.A. filminde film yapımcısı olarak tanıtılmıştır. "Arif v 216" filminde ise "Kay Kay" adlı kulübün sahibi olarak yer almıştır.

ERŞAN KUNERİ'Yİ KİM CANLANDIRACAK?

Erşan Kuneri karakterini her iki filmde de Cem Yılmaz canlandırmıştır ve dizide de Erşan Kuneri karakterini yine Cem Yılmaz canlandıracaktır.

ERŞAN KUNERİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?
Herkes tarafından merakla beklenen dizinin  yayın tarihine dair net bir açıklama henüz gelmese de, dizinin 2021 yılında yayınlanması planlanıyor.

ERŞAN KUNERİ DİZİSİNİN KONUSU NE OLACAK?

Cem Yılmaz'ın yeni dizisi Erşan Kuneri,  "G.O.R.A." ile " Arif ve 216" filmlerinde akıllara kazanan karakterlerden biri olan Erşan Kuneri'nin 1975-78 yılları arasında yaşadıklarını konu alacak.

Dizinin tek kamera yöntemiyle çekilecek, sitcom benzeri bir yapım olacağından da bahseden Cem Yılmaz'ın Erşan Kuneri'ye dair verdiği bilgiler şimdilik bu kadar olsa da, ilerleyen günlerde dizinin yayın tarihi ve detaylarına dair yapılması beklenen yeni açıklamalar haberimizde yer alacak...