Can Şuoruç kimdir? Cumali Ceber ne zaman vizyona girecek?

Sosyal medyada yarım milyon takipçisi bulunan Can Şuoruç, gişe rekortmeni Cumali Ceber serisinin yeni filmi ile hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. İddialı ve şaşırtıcı bir karakter ile izleyiciyle buluşacak olan Şuoruç, sevenlerini şaşırtacağını vurguluyor.

Yayınlanma Tarihi: 24.11.2021 10:45
Değiştirme Tarihi: 24.11.2021 10:45
Can Şuoruç kimdir? Cumali Ceber ne zaman vizyona girecek?

Can Şuoruç, 24 Aralık’ta vizyona girmeye hazırlanan Cumali Ceber 666 filminde sıra dışı bir karakteri canlandıracak. “Kenan” isminde bir seri katili canlandıracak olan oyuncu, “Hayatımın en ilginç deneyimiydi. Uzun süre komediden sonra bir seri katili canlandırmak, inanılmazdı. Bu sefer seyirciyi şaşırtacağız.” ifadelerini kullandı.

Yönetmen koltuğunda Fuat Kurtoğlu’nun oturduğu, yapımcılığını Bilal Kalyoncu’nun üstlendiği filmde Can Şuoruç’un yanı sıra; “Halil Söyletmez, Doğa Konakoğlu, Serkan Şengül, Özkan Sağın, Volkan Cal, Onur Sermik, Deniz Deliç, Hande Astepe, Nisa Rıçhea” gibi isimler yer alıyor.
Gişe rekortmeni Cumali Ceber 666, 24 Aralık’ta vizyonda.

CAN SUORUÇ KİMDİR?

7 Eylül 1996’da İstanbul’un Fatih ilçesinde doğan Can Şuoruç, Azeri göçmeni oyuncudur. İstanbul Üniversitesi’nde açık öğretim tarih bölümünde okuyan Can Şuoruç, küçük yaşlarından itibaren tiyatroya gönül verdi.

İlgili Sayfalar: Sinema