Bu hafta vizyona giren filmler | 22 Şubat Cuma haftası

Bu hafta vizyona giren filmler | 22 Şubat Cuma haftası
Yayınlanma Tarihi: 22.02.2019 17:18 | Değiştirme Tarihi: 22.02.2019 17:29

Bu hafta vizyona giren filmler neler? 22 Şubat Cuma günü vizyona giren filmlerin listesi...

- Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna
 (1s 26dk)

Yönetmen Robert Lence, Aleksey Tsitsilin

Tür Animasyon, Aile

Ülke Rusya

Karlar Kraliçesi 4: Sihirli Ayna, sihirli dünyayı kurtarmaya çalışan Gerda’nın macerasını konu alıyor. Kral Harald'ın yaptığı bir plan, sihrin dünya üzerinden silinmesine, ve tüm sihirbazların kaçmasına sebep olur. Kahramanımız Gerda, Aynalar Diyarı’na geçiş yaparak Harald’ın bu planını ve doğacak sonuçları engellemeye çalışır.

- Ölüm Günün Kutlu Olsun 2
 (1s 40dk)

Yönetmen Christopher London

Tür Komedi, Korku

Ülke ABD

Katili tarafından feci bir şekilde öldürülen Tree adlı genç kadın, öldürüldüğü günün sabahına uyanıp, korkunç günü tekrar tekrar yaşar. Filmin kahramanı Tree, tekrar tekrar ölmenin, gelecekteki tehlikelerden daha kolay olduğunu fark eder. Ölüm Günün Kutlu Olsun’un devam filminde yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi Christopher Landon oturuyor. 

- Döndüm Ben 
(1s 33dk)

Yönetmen Ömer Faruk Yardımcı 

Tür Komedi

Ülke Türkiye

Döndüm Ben, eşinden ayrılmak için çeşitli oyunlara başvurmak durumunda kalan bir adamın hikayesini konu alıyor. Yaptığı planlar sonucu eşini ayrılma noktasına getirdiğinde ise işler hiç beklenmeyen bir hal alıyor.

- Sibel
 (1s 35dk)

Yönetmen Guillaume Giovanetti, Çağla Zencirci

Tür Dram

Ülke Almanya, Fransa, Türkiye, Lüksemburg

Sibel, köylüler tarafından dışlanan dilsiz bir genç kızın hikayesini anlatıyor. Sibel'in hayatı, diğerlerinden soyutlanmış bir şekilde devam eder. Günün birinde Sibel ormanda gezintiye çıktığı sırada bir yabancı ile karşılaşır ve hayatı farklı bir çizgide devam eder. 

- Tez: 13.Gece
Yönetmen Taylan Işıklar

Tür Korku

Ülke Türkiye

Tez: 13. Gece, bitirme tezi için psikolojik sorunları olan bir kızın yanına taşınan Gaye’nin yaşadıklarına odaklanıyor. Tezi için yaptığı seansları kamera ile kaydeden genç kızdan bir süre sonra hiç kimse haber alamaz.

- New York in New York
(1s 29dk)

Yönetmen Muammer Koçak, Serdar Gözelekli

Tür Gerilim, Dram

Ülke Türkiye

New York in New York, yaşadıkları bir kaza sonucu hayatları kesişen üç kişinin hikayesini konu alıyor.

- Git Be Abi
(1s 56dk)

Yönetmen Fen-fen Cheng

Tür Fantastik, Komedi

Ülke Çin

Çin yapımı fantastik komedi filmi Git Be Abi, bir abi ve kardeşin ilişkisini konu ediniyor. Shimiao, abisinden nefret eden genç bir kızdır. Shimiao'nun hayatı, abisi yüzünden adeta cehenneme döner. Shimiao'nun usanmadan dilediği dilek yerine gelince, asıl macera başlar.