Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Blackberry 10 X10’nun Çıkış Tarihi Kesinleşti!

Blackberry 10 X10’nun Çıkış Tarihi Kesinleşti!

Uzun süredir gündemi meşgul eden konulardan biri olan RIM’in yeni platformu Blackberry 10’un ilk meyvesi X10 30 Ocak günü kullanıcıların beğenisine sunulacak.

26.01.2013 10:31

Uzun süredir gündemi meşgul eden konulardan biri olan RIM’in yeni platformu Blackberry 10’un ilk meyvesi X10 30 Ocak günü kullanıcıların beğenisine sunulacak. Uzun süredir BlackBerry telefon kullanıcıları ve RIM tutkunları tarafından beklenen yeni BlackBerry Platformunun tanıtılmasına sayılı günler kaldı. N4BB sitesinin haberine göre BlackBerry 10 platformuna üye ilk akıllı telefon X10 30 Ocak günü tanıtılacak. Sitesinden geri sayıma da başlayan N4BB geçtikçe yeni haberler vereceğini söylüyor.

 BlackBerry-X10-N-Series    Uzmanlar BlackBerry 10 platformunun RIM’in kötü gidişine dur diyeceği kanısındalar. Uzun zamandır akıllı telefon piyasasında kan kaybeden BlackBerryy yeni platformu ile multimedya ve kişisel uygulamalara sunduğu destekle öne çıkmak istiyor. Yine iş uygulamalarına güvenen firma bunun yanı sıra sosyal ağ desteği ve medya destekleriyle kullanıcılara yeni işlevsel bir platform sunmak istiyor.Bakalım BlackBerry 10 platformuna üye X10 akıllı telefonu kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacak. Bunun için sadece 7 gün bekleyeceğiz.   BlackBerry-X10-N-Series_n4bbLogitech Unifying Yazılımı Nasıl Çalışır?   Yazıya ulaşmak için tıklayın
Yorumlar | 0
üye profil