'Bir Varmış Bir Yokmuş' seyirci ile buluşuyor

Mert Fırat ve Melisa Sözen'in başrollerini paylaştığı filmin fragmanı ve afişi yayınlandı.

Yayınlanma Tarihi: 02.02.2015 15:18
Değiştirme Tarihi: 02.02.2015 15:19

Başka Dilde Aşk, Atlıkarınca ve Erkek Tarafı ile başarılı filmlere imza atan İlksen Başarır ve Mert Fırat’ın merakla beklenen yeni filmleri Bir Varmış Bir Yokmuş’un fragmanı ve vizyon afişi yayınlandı.

6 Mart’ta sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanan filmin geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanı sosyal medyada hemen dikkat çekti, özellikle Mert Fırat’ın şarkı söylediği sahneler çok konuşuldu.

Mert Fırat’ın rock müzisyeni Ozan karakterini, Melisa Sözen’in ise anaokulu öğretmeni Nehir’i canlandırdığı film Bubituzak grubunun yaptığı şarkılarıyla da şimdiden merak konusu olmaya başladı. Grup tarafından film için bestelenen şarkıların hepsini kendisi seslendiren Mert Fırat, Bir Varmış Bir Yokmuş filmine özel profesyonel bir ekiple stüdyoya girip şarkıları okudu.

Duyduğu bir şarkının peşine düşen Nehir ile şarkıyı yapan Ozan'ın tüm zorluklara rağmen bitirmeyi başaramadıkları aşklarının hikayesinin anlatıldığı filmin başrollerinde Mert Fırat ve Melisa Sözen yer alırken onlara Hare Sürel, Mustafa Uzunyılmaz, Judith Lieberman, Derya Durmaz, Onur Şirin, Anıl Altınöz ve Göktay Tosun eşlik ediyorlar.

Gnctrkcll sponsorluğunda, Kutu Film ve Nu Look Production’ın yapımcılığında gerçekleştirilen Bir Varmış Bir Yokmuş’un görüntü yönetmenliğini Emre Tanyıldız yaparken, özgün müzikleri Bubituzak grubu üstleniyor.