Beyonce Homecoming adlı belgesel filmi Netflix'te yayınlandı!

Beyonce'nin geçen yıl çok ses getiren Coachella Festivali'nde konserinin canlı kaydı albüm olarak çıktı ve dünyanın en büyük video platformlarından Netflix'te yayınlandı.

Yayınlanma Tarihi: 20.04.2019 01:01
Değiştirme Tarihi: 20.04.2019 01:01
Beyonce Homecoming adlı belgesel filmi Netflix'te yayınlandı!

Canlı kayıt albümünde Beyonce'nin 40 şarkısı arasında eşi Jay-Z ile birlikte sergiledikleri performans da bulunuyor. Aynı konserin Homecoming: A Film by Beyonce isimli belgeseli de dün itibarıyla Netflix'te yayına girdi. Belgeselle ilgili konuşan Beyonce, "Afrika kökenli Amerika kültürünün önemli bir bölümü için saygı duruşu niteliğindeydi" dedi. Çekimleri 8 aydan fazla süren film, ikizlerini dünyaya getirdikten sonra sahnelere dönen Beyonce'nin 150'den fazla kişiden oluşan ekibiyle ezber bozan performansı için geçirdiği detaylı hazırlık sürecini anlatıyor.

Yönetmenliği de kendisi üstlendi

Canlı performans ve ayrıca film yönetmenliğini yapan Beyonce, yapımla ilgili verdiği bir demeçte üstlendiği en zor işlerden bir tanesi olduğunu ifade etmişti. Kendisinin ve ekibinin efsanevi olabilmek için zorladığını ifade eden Beyonce, sergilenen performansın Afrika kökenli olup ABD kültürünün ciddi bir bölümü için saygı duruşu niteliği taşıdığını aktardı. Kültüre hakim olanlar için dürüst, bilmeyenler için aydınlatıcı bir işleve sahip olduğunu anlatan ünlü şarkıcı, filmin başından sonuna kadar aynı amaçla yansıtıldığını söyledi.Haber ile ilgili metin girin!.