Behzat Ç.'nin oyuncu kadrosu belli oldu! Sürpriz isim...

Dizi severlerin merakla beklediği Behzat Ç.'de kimler oynayacak sorusu cevabını buldu. Behzat Ç.'nin yayınlanacak yeni bölümlerinde bilindik ana karakterler yerini korurken, bir yeni karakterin daha ekleneceği belirtildi.

Yayınlanma Tarihi: 03.05.2019 15:49
Değiştirme Tarihi: 03.05.2019 15:49
Behzat Ç.'nin oyuncu kadrosu belli oldu! Sürpriz isim...

Yıllar önce hayatımıza giren ve fazlasıyla sevilen dizi Behzat Ç.'nin yeni bölümleri, BluTV aracılığıyla seyircilerle buluşacak. Popüler dizinin hazırlıklarına hız kesmeden devam edilirken, dizinin oyuncu kadrosu da belli oldu.

Dizinin BluTV yayınlanacak olan yeni sezonu, 40'ar dakikadan oluşan 9 bölüm içerecek. Yönetmenliğini Serdar Akar'ın üstlendiği Behzat Ç.'nin oyuncu kadrosuna gelecek olursak, Behzat Ç. yi yeniden Erdal Beşikçioğlu canlandıracak. Dizinin eski bölümlerinde yer alan 'Hayalet' karakterini yine İnanç Konukçu canlandıracak. Behzat'ın abisi rolünü de yeniden Ege Aydan ve 'Ercüment Çözer' karakterini de bir kez daha Nejat İşler canlandıracak.

Fenomen dizinin kemik kadrosunda böylelikle bir değişiklik yapılmamış oldu. Bunun haricinde dizinin kadrosuna bir de Kurtlar Vadisi dizisiyle yakından tanıdığımız Ertuğrul Şakar katıldı. Bilindiği üzere Kurtlar Vadisi'nde 'Yasin Komutan'ı canlandıran Şakar, Behzat Ç.'nin arkadaşı 'Serhat Müdür' olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.