Barış Arduç da yurtdışında göğsümüzü kabarttı

Barış Arduç da yurtdışında göğsümüzü kabarttı
Yayınlanma Tarihi: 16.07.2019 21:38 | Değiştirme Tarihi: 16.07.2019 21:38

Yakışıklı oyuncu Barış Arduç, bu yıl 10.su düzenlenen Beyrut Uluslararası Ödülleri'nde (BIAF) 'Yılın En İyi Erkek Oyuncusu' ünvanı ile ödüllendirildi.

Özellikle Ortadoğu’da büyük bir hayran kitlesine sahip olduğu bilinen başarılı oyuncumuz Barış Arduç Lübnan’da gerçekleşen ödül töreninde, ödülünü Türkiye’nin Beyrut Büyükelçisi Hakan Çakıl’dan teslim aldı.

“Kiralık Aşk” dizisi ile yıldızının parlamasının ardından, başarılı projelerde yer alan ve ününe ün katan Arduç, ödülünü alırken “: “Çok heyecanlıyım, burada olmak çok güzel. Bu arada yakın arkadaşlarım bilir, ben Nadine Labaki’nin büyük bir hayranıyım. Şimdi bu ödülü Lübnan’dan alıyor olmak benim için daha da anlamlı.” dedi.

Geçtiğimiz günlerde 45.incisi düzenlenen Seattle Uluslararası Film Festivali’nden Damla Sönmez,”Sibel” filmindeki rolü ile “En İyi Kadın Oyuncu” ödülü ile dönerek; Demet Evgar ise “Sofra Sırları” filmindeki rolü ile 17. Dhaka Uluslararası Film Festivali’nden “En iyi Kadın Oyuncu” ödülü ile dönerek göğsümüzü kabartmıştı. (sinemalar.com)