Azizler filmi konusu nedir? Azizler filmi oyuncu kadrosu nasıl? Azizler filmi izle

Netflix'te 8 Ocak 2021 tarihi itibariyle yayınlanan Azizler filmi, başta Ekşi Sözlük olmak üzere sosyal medyada gündem oldu. Oyuncu kadrosu açısından ünlü isimleri bir araya getiren ve absürt bir komedi filmi izlenimi veren Azizler filmi, internette de araştırılmaya başladı. Pek çok kişi internette, Azizler filmi konusu ne? Azizler filmi oyuncuları kim? Azizler nerede çekildi? Azizler filmi nasıl izlenir? Azizler filmi izle yazarak aratma yaptı. İşte Azizler filmiyle ilgili bilinenler...

Yayınlanma Tarihi: 09.01.2021 14:18
Değiştirme Tarihi: 09.01.2021 14:18
Azizler filmi konusu nedir? Azizler filmi oyuncu kadrosu nasıl? Azizler filmi izle

Başrollerinde Engin Günaydın ve Haluk Bilginer gibi önemli oyuncuların yer aldığı ve uzun süredir beklenen Netflix filmi Azizler, dün itibariyle izleyiciyle buluştu. Filmin yayınlanmasıyla birlikte Azizler bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu. Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı filmi hiç beğenmezken, bazıları ise çok fazla güldüğünü ifade etti. Özellikler 9 Kere Leyla filmindeki rolüyle eleştirler alan Haluk Bilginer, bu filmdeki rolüyle takdirleri üzerine topladı ve Twitter'da yine gündem oldu. Peki Azizler konusu ne, nedir? Azizler oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor? Azizler filmi nasıl izlenir? 

Haber ile ilgili metin girin!.

AZİZLER FİLMİ KONUSU | AZİZLER KONUSU

Netflix Azizler filminin yayınlanmasının ardından pek çok kişi, Azizler filminin konusunu merak etmeye başladı. İnternet kullanıcıları, Azizler filmi konusu nedir? yazarak Google'da arama yaptı. İşte Azizler filmi konusu:

Gençlik yıllarının artık sonuna gelen Aziz, hayatından hiç memnun değildir. Yıllardır sevmediği bir işte çalışmaktadır ve gençliğinde kendisi için kurduğu mesleki hayallerden oldukça uzaktır. Sevgilisi Burcu ile dört yıldır süren ilişkisinin ise artık sonlanması gerektiğini fark eder… Yalnız kalmaya, kendisiyle vakit geçirmeye, özgürleşmeye duyduğu ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Sonunda, en çaresiz anında, karşısına beklenmedik bir fırsat çıkar, ancak Aziz’in tehlikeli bir yalan söylemesi ve bu yalanı sürdürmesi gerektirmektedir. Katlanmak zorunda kalacağı sonuçlar, Aziz’in hayatını büsbütün değiştirecektir.

Haber ile ilgili metin girin!.

AZİZLER FİLMİ OYUNCULARI KİMDİR? İŞTE AZİZLER OYUNCU KADROSU

Azizler filminin izleyiciyle buluşmasının sonrasında Azizler oyuncu kadrosu da araştırılmaya başlandı. Azizler filmi konusuyla birlikte en çok merak edilen bir diğer konu olan Azizler oyuncu kadrosu ve oyuncuları internette aratılıyor. Peki, birçok ünlü ismin yer aldığı Azizler filmi oyuncu kadrosunda kimler var? Azizler filminin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü ve başarılı isimler yer alıyor. Filmde Aziz karakterini son olarak Gain platformundaki 10 Bin Adım adlı yapımda da yer alan Engin Günaydın canlandırıyor. Erbil karakterine ise yine Netflix platformunda yayınlanan 9 Kere Leyla filminde de rol almış olan ünlü oyuncu Haluk Bilginer hayat veriyor. Ekranların ilgiyle izlenen ve reyting rekorları kıran dizi Kırmızı Oda’da başrol oynayan Binnur Kaya da bu filmde Kamuran karakteriyle yer alıyor. Filmde Öner Erkan Alp karakterini, İrem Sak ise Burcu karakterini canlandırıyor.

Yine Netflix platformunda yayınlanan Bir Başkadır dizisinde izleyicinin karşısına çıkan ve şu anda ekranlarda yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde rol alan Fatih Artman ise Cevdet karakterine hayat veriyor. Filmde, Gülçin Santırcıoğlu Vildan karakterini, İlker Aksum Rıza karakterini, Hülya Duyar Rüya karakterini, Helin Kandemir Cansu karakterini, Bergüzar Korel Füsun karakterini, Halit Ergenç Necati karakterini ve Netflix’in bir diğer yerli yapımı olan The Protector dizisi ve Kanal D’de yayınlanan Hekimoğlu dizisinde rol alan Okan Yalabık ise Psikolog karakterini canlandırıyor.

Azizler filmi, filmdeki çocuk oyuncunun performansıyla da oldukça konuşuldu. Filmdeki Caner karakterine ise Göktuğ Yıldırım hayat veriyor. 2011 doğumlu olan Göktuğ Yıldırım daha önce Gönül Dağı, Bir Başkadır ve 7. Koğuştaki Mucize adlı yapımlarda da rol aldı. Filmin senaristliğini, daha önce Bir Başkadır dizisiyle de gündeme gelen Berkun Oya ve Taylan Biraderler üstlendi. Filmin yönetmen koltuğunda ise Taylan Biraderler oturuyor.

AZİZLER NEREDE ÇEKİLDİ?

Filmin çekimleri İstanbul’daki farklı noktalarda gerçekleştirildi. Film, İmaj International yapımcılığında yapıldı.

AZİZLER FİLMİ İZLE 

Azizler filminin sosyal medyada gündem olmasıyla birlikte, Azizler filmi izle, Azizler Netflix, Netflix Azizler yazıp aratmalar yapılmaya başlandı. Sosyal medyanın gündemine oturan Azizler filmini izlemek için Netflix'e üye olmak gerekmektedir.