Avengers: Endgame'den yeni fragman yayınlandı

Yayınlanma Tarihi: 14.03.2019 23:52 | Değiştirme Tarihi: 14.03.2019 23:52

Marvel evreninin merakla beklenen son filmi Avengers: Endgame'den yeni fragman geldi. İntikam için güçlerini toplayıp son kez savaşacak olan ekibin mücadelesini ve fedakarlıklarını izleyeceğimiz Avengers: Endgame filmi, 26 Nisan 2019'da vizyona giriyor.

İntikam için güçlerini toplayıp son kez savaşacak olan ekibin mücadelesini ve fedakarlıklarını izleyeceğimiz Avengers: Endgame filmi, 26 Nisan 2019'da vizyona giriyor.

Avengers: Endgame konusu
Thanos'un (Josh Brolin) Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve kendi Dünya dengesini kurması nedeniyle süperkahramanlar dahil dünyanın yarısı küle dönüşmüştü. Geriye kalan ve yas tutan Yenilmezler'in as kadrosu Black Widow (Scarlett Johansson), Captain America (Chris Evans), Hulk (Mark Ruffalo), Thor (Chris Hemsworth) ve Iron Man'e (Robert Downey Jr.) kuantum bölgesinden gelerek aralarına katılan Ant-Man (Paul Rudd) umut ışığı olacak.

Captain Marvel da Endgame kadrosunda
8 Mart'ta vizyona giren solo filmi ile sinemaseverlerin beğenisini kazanan Captain Marvel da Avengers ekibine katılarak final filminde yer alıyor.