Atiye dizisinin konusu ne? Atiye (The Gift) ne zaman başlayacak? Atiye oyuncuları kim?

Yayınlanma Tarihi: 19.11.2019 10:48 | Değiştirme Tarihi: 19.11.2019 10:52

Netflix'in merakla beklenen Türk dizisi Atiye'nin birkaç gün önce tanıtımı yayınlandı. Binlerce kişiyi heyecanlandıran Atiye fragmanı sonrası diziyle ilgili birçok şey merak edilmeye başlandı. Bunların başlıcaları ise, 'Atiye ne zaman başlayacak? Atiye oyuncuları kim? Atiye konusu ne? oldu. 

Başrollerinde Beren Saat, Mehmet Günsür, Melisa Şenolsun ve Metin Akdülger gibi sevilen isimlerin yer alacağı Atiye dizisinin Netflix'te yayınlanacağı gün iple çekiliyor. Konusu bir hayli çekici olan Atiye'de yayınlanan fragman sosyal medyayı salladı. Netflix resmi hesabından yapılan paylaşımla, Atiye ne zaman başlayacak sorusu da yanıtını buldu. Atiye dizisi 27 Aralık 2019 tarihinde izleyiciyle buluşacak.

ATİYE'NİN KONUSU NE? ATİYE DİZİSİNİN KONUSU NE?

Netflix, heyecanla beklenen ikinci Türk orijinal yapımı Atiye’nin lansman tarihini kısa bir teaser videosu ile duyurdu. Oyuncu kadrosunda Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi gibi isimlerin yer aldığı dizi, Göbeklitepe'deki bir kazı sırasında yapılan keşfin, genç bir ressamın hayatını değiştirip, geçmişine dair sırların peşine düşmesini konu ediyor.

Dizi, İstanbul'da mükemmel bir hayat süren genç ve güzel bir ressam olan Atiye'nin hayatını konu alıyor. Atiye'nin sevgi dolu bir ailesi, varlıklı ve yakışıklı bir sevgilisi vardır. Üstüne üstlük, ilk bireysel sergisini açmak üzeredir. Ancak kusursuz hayatı, dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe'de yapılan bir keşif nedeniyle değişmek üzeredir. Erhan adındaki bir arkeolog, burada yaptığı kazıda bir sembol keşfeder. Bu sembol, Atiye ile Göbeklitepe arasında son derece gizemli bir bağlantı olduğuna işaret etmektedir. Bunun üzerine Atiye hayatını tamamen değiştirip geçmişinde ve bu antik harabelerde saklı olan sırların peşine düşecektir.

ATİYE DİZİSİ OYUNCULARI

Başrollerini Metin Akdülger, Beren Saat, Melisa Şenolsun, Beren Saat ve Mehmet Günsür'ün paylaştığı Atiye dizisinde Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi gibi isimler de rol alıyor.