Atiye 2. sezon tanıtımı yayınlandı! İşte Atiye 2. sezon fragmanındaki ipuçları

Başrollerinde Beren Saat, Mehmet Günsür, Melisa Şenolsun ve Metin Akdülger gibi oyuncuların yer aldığı Netflix dizisi Atiye'nin 2. sezon tanıtımı yayınlandı. Geçtiğimiz sene dikkat çekmeye başaran dizinin ikinci sezonunda neler yaşanacağının ipuçları, Atiye 2. sezon tanıtımında yer aldı. Atiye'nin 2. sezonu ise Eylül ayında Netflix üzerinden izleyicilerle buluşacak. 

Yayınlanma Tarihi: 25.08.2020 12:51
Değiştirme Tarihi: 25.08.2020 12:51

Atiye 2. sezon ne zaman başlayacak sorusunun geçtiğimiz günlerde yanıt bulmasının ardından, Atiye 2. sezon tanıtımı yayınlandı. Netflix'in ikinci yerli dizisi olma unvanını taşıyan, başrollerinde Beren Saat, Mehmet Günsür, Melisa Şenolsun ve Metin Akdülger'in yer aldığı Atiye'nin yeni sezon fragmanı büyük ilgi gördü. Netflix sosyal medya hesaplarından paylaşılan fragmanda Atiye'nin paralel evrende ve bambaşka bir gerçeklikte olduğu görülüyor.

ATİYE DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Dizi, İstanbul'da mükemmel bir hayat süren genç ve güzel bir ressam olan Atiye'nin hayatını konu alıyor. Atiye'nin sevgi dolu bir ailesi, varlıklı ve yakışıklı bir sevgilisi vardır. Üstüne üstlük, ilk bireysel sergisini açmak üzeredir. Ancak kusursuz hayatı, dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe'de yapılan bir keşif nedeniyle değişmek üzeredir. Erhan adındaki bir arkeolog, burada yaptığı kazıda bir sembol keşfeder. Bu sembol, Atiye ile Göbeklitepe arasında son derece gizemli bir bağlantı olduğuna işaret etmektedir. Bunun üzerine Atiye hayatını tamamen değiştirip geçmişinde ve bu antik harabelerde saklı olan sırların peşine düşecektir.