Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Arc Dizaynı Geri Dönüyor

Arc Dizaynı Geri Dönüyor

Sony Mobile Communications tarafından geliştirilen yeni Xperia L, HDR fotoğraf ve video çekimi için Sony kamera uzmanlığını şık bir tasarımla sunuyor.

26.06.2013 10:32

Sony Mobile Communications tarafından geliştirilen yeni Xperia L, HDR fotoğraf ve video çekimi için Sony kamera uzmanlığını şık bir tasarımla sunuyor. Xperia’nın unutulmaz “arc” tasarımının yansımalarını taşıyan Xperia L, siyah ve beyaz renk alternatifleriyle kullanıcıların beğenisine sunuldu. Sony, Xperia akıllı telefon ailesini genişletmeye devam ediyor. Unutulmaz “Xperia Arc” tasarımının devamı niteliğindeki Xperia L, “Exmor RS” görüntü sensörü teknolojisine sahip 8 megapiksellik kamerasıyla birlikte geliyor. Efsane tasarımı, tek dokunuşla bağlantı sağlayan NFC teknolojisi, çift çekirdekli işlemcisi ve batarya Stamina modu özellikleriyle Xperia L satışa sunuldu. Her Anı Mükemmel Yakalayın!

 

8 megapiksellik kamerası ile üstün bir kamera performansı sunan Xperia L, HDR özelliği sayesinde gece karanlığında veya güçlü arka plan ışığına karşı net fotoğraf ve video çekmeyi kolaylaştırıyor. Kendisine özel hızlı çekim tuşu ile kullanıcılarının her anı mükemmel yakalamalarını sağlıyor. Exmor RS sensör sayesinde en düşük ışık koşullarında dahi en iyi görüntüleri elde eden Xperia L, otomatik olarak 4 farklı ışık değerinde fotoğraf çekip; bunları birleştirerek en mükemmel görüntüyü kullanıcılarına sunuyor. Tek dokunuşla yansıtma özelliği ile tüm görüntüleri anında televizyon ekranlarına aktarabilen Xperia L kullanıcıları, WiFi miracast teknolojisi ile hiçbir kabloya ihtiyaç duymadan, tek bir tuşla veya sadece NFC özelliğini kullanarak tek dokunuşla ekran görüntüsünü TV’ye yansıtabiliyor. >> Galaxy S4 Zoom’un Tanıtım Videosu YayınlandıYazıya ulaşmak için tıklayın
Yorumlar | 0
üye profil