Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Angry Birds Heikki Geliyor

Angry Birds Heikki Geliyor

Angry Birds’ün yapımcısı Rovio, oyuna eklediği yeniliklerle ilgiyi canlı tutmayı başarıyor. Angry Birds Space ile yine büyük başarı yakalayan firma, şimdi de “Angry Birds Heikki” üzerinde çalışıyor.

19.05.2012 17:34

Angry Birds’ün yapımcısı Rovio, oyuna eklediği yeniliklerle ilgiyi canlı tutmayı başarıyor. Angry Birds Space ile yine büyük başarı yakalayan firma, şimdi de “Angry Birds Heikki” üzerinde çalışıyor. Klasik Angry Birds’ün üzerine temalar ekleyerek oyunu geliştiren Rovio, ilk etapta daha çok görsel yenilikler içeren “Angry Birds Rio” ve “Angry Birds Seasons” gibi oyunları kullanıcılara sunmuştu. Fakat Angry Birds Space, hem görsel hem de fizik olarak oyuna çok farklı bir hava kattı ve bu sayede 1 milyardan fazla kez indirildi. Firma, çok geçmeden yeni bir versiyon üzerine çalışmaya başlamış bile; Angry Birds Heikki.

 

Haber ile ilgili metin girin!.  Bir süre önce Finlandiyalı Formula 1 pilotu Heikki Kovalainen’in sponsoru olan Rovio, genç pilot için bir oyun geliştirmeye karar vermiş. Oyunda Formula 1 ya da motor sporlarına dair detayların olacağını söylemek kolay. Fakat Rovio’nun fizik olarak ne gibi efektler hazırladığı bilinmiyor. Rovio’nun yayınladığı yeni görsellere göre oyun, 18 Haziran’da kullanıcılarla buluşacak. Yazıya ulaşmak için tıklayınHaber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil