Angelina Jolie, Marvel’ın The Eternals filminde rol alabilir

Angelina Jolie, Marvel Sinematik Evreni’nde yer alacak The Eternals filminde rol alabilir. Marvel evreninin yeni filmi The Eternals'ın 2020 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Yayınlanma Tarihi: 31.03.2019 11:52
Değiştirme Tarihi: 31.03.2019 11:52
Angelina Jolie, Marvel’ın The Eternals filminde rol alabilir

Nisan ayında vizyona girecek olan Avengers: Endgame ile Marvel'da bir efsane son buluyor. Marvel, Endgame’den sonraki filmler hakkında pek detay paylaşmıyor. Fakat beklenen en önemli filmlerden biri The Eternals. 

Geçtiğimiz yıl vizyona giren The Rider ile övgü toplayan Chloé Zhao’nun yöneteceği The Eternals filmi için hazırlıklar sürüyor. Collider’ın haberine göre Marvel Studios, filmde ana karakterlerden birini canlandırması için Oscar ödüllüünlü oyuncu Angelina Jolie ile görüşüyor. Şu sıralar Maleficent: Mistress of Evil’ın çekimleriyle meşgul olan Jolie’nin anlaşmaya varılması hâlinde hangi karakteri canlandıracağı şimdilik belirsiz.

The Eternals’ın 2020’de vizyona girmesi bekleniyor

Matthew K. Firpo ve Ryan Firpo’nun senaryosunu kaleme aldığı film, günümüzden milyonlarca yıl öncede geçecek ve Celestials isimli kozmik varlıkların, insanlar üzerinde deney yapması sonucu ortaya çıkan süper güçlü insanların hikâyesini anlatacak.
 

Çekimlerine Ağustos ayında başlanacak filmin  2020 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Öte yandan filmde yer alacak karakterlerin 2020 yılından önce çıkacak Marvel filmlerinde yer alabileceği konuşuluyor. Hatta Avengers: Endgame’de de bu karakterlerinden birkaçını görebileceğimiz iddia ediliyor.